Головна

About University / Новини університету / Засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 із захисту кандидатських та докторських дисертацій

Засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 із захисту кандидатських та докторських дисертацій

5 червня 2019 року на базі кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 із захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Вступним словом усіх привітала д.т.н., професор Чурсіна Л.А.

Перед початком засідання колеги з Луцького національного технічного університету в особі д.т.н., професора Дідуха В.Ф. привітали викладачів і співробітників Херсонського національного технічного університету з 60-річним ювілеєм та вручили ректору д.т.н., професору Бардачову Ю.М. подарунок.

Далі робота спеціалізованої вченої ради пройшла згідно з порядком денним. До захисту було представлено дві кандидатські дисертації зі спеціальності 05.18.02 – технологія зернових, бобових, круп’яних продуктів і комбікормів, олійних і луб’яних культур.

Робота на тему «Технологія комплексної переробки насіння промислових конопель», виконана викладачем кафедри технології зберігання і переробки сільськогосподарської продукції Дніпровського державного аграрно-економічного університету Совою Наталією Анатоліївною, присвячена виробництву харчових конопляних продуктів, які є невід’ємною складовою функціонального, профілактичного та екологічного харчування.

Дана робота зацікавила засновника еко-садиби «Радуга», підприємця, громадського діяча, мецената Урсуленка Олексія Анатолійовича, який з великим інтересом заслухав доповідь дисертантки.

Друга робота «Удосконалення технології декортикації стебел соломи технічних конопель» виконана аспірантом кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ Кутасовим Андрієм Володимировичем і присвячена одержанню волокна широкого функціонального призначення з технічних конопель різних сортів та строків збирання.

Отже, питання комплексного використання продуктів переробки технічних конопель, розглянуті під час захисту кандидатських дисертацій, є актуальними та своєчасними в період трансформації коноплярства України до ринкових умов.