About University / Новини університету / Зустріч студентів ХНТУ з представниками холдингу «Автопланета» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zustrich-studentiv-hntu-z-predstavnikami-holdingu-avtoplaneta/455906-1-ukr-UA/Zustrich-studentiv-HNTU-z-predstavnikami-holdingu-Avtoplaneta_medium.jpg)
Зустріч студентів ХНТУ з представниками холдингу «Автопланета»
Created 21.09.2020 09:56
18.09.2020 р. у Херсонському національному технічному університеті відбувся новий старт проєктів, ініційованих холдингом Bosch Servise «Автопланета».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1797/455913-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Вже 9-й рік поспіль у ХНТУ відбувається зустріч студентів з представниками холдингу. Мета зустрічі – залучення молоді до проходження виробничої практики.
Засновник холдингу Роман Романов та генеральний директор Дмитро Іванов проінформували студентів про деталі виробничої практики та можливість отримати іменну стипендію.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2599/455917-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
ХНТУ одним із перших приєднався до проєкту «Стипендія Bosch Servise «Автопланета»», бо зацікавлений у працевлаштуванні своїх випускників
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3493/455921-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Ректор ХНТУ Бардачов Ю.М. зазначив: «Холдинг «Автопланета» - один із найпотужніших роботодавців. Дана зустріч – один з елементів підняття мотивації навчання, оскільки без роботодавців освіта не має сенсу. Треба бути активними і прагнути до нових висот».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4407/455925-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Студенти ХНТУ щороку представляють власне бачення розвитку автомобільної галузі, яке актуальне для сучасних роботодавців.
Генеральний директор холдингу «Автопланета» Дмитро Іванов звернув увагу на те, що кожне покоління цікаве по-своєму і що кожна робота буде розглянута й оцінена. Університет матиме 3 місця. Переможці протягом трьох місяців будуть отримувати іменну стипендію і отримають запрошення щодо офіційного працевлаштування. А ті студенти, чиї роботи будуть відзначені у номінаціях, будуть запрошені на платне стажування.
Дякуємо холдингу «Автопланета» за співпрацю і можливість для самореалізації наших студентів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5318/455929-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)