About University / Новини університету / Зустріч студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з керівником Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zustrich-studentiv-special-nosti-072-finansi-bankivs-ka-sprava-ta-strahuvannya-z-kerivnikom-golovnogo-upravlinnya-derzhavnoyi-podatkovoyi-sluzhbi-u-hersons-kij-oblasti-avtonomnij-respublici-krim-ta-m.-sevastopoli/523458-1-ukr-UA/Zustrich-studentiv-special-nosti-072-Finansi-bankivs-ka-sprava-ta-strahuvannya-z-kerivnikom-Golovnogo-upravlinnya-Derzhavnoyi-podatkovoyi-sluzhbi-u-Hersons-kij-oblasti-Avtonomnij-Respublici-Krim-ta-m.-Sevastopoli_medium.jpg)
Зустріч студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з керівником Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Created 17.09.2021 16:43
Завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., професор Лариса Петрівна. Сідельникова взяла участь у черговому засіданні Громадської ради при Головному управлінні Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11079/523464-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
У заході взяли участь в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, начальник регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Теслюк, в.о. заступника Херсонського міського голови Роман Головня та представники цих відомств.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2846/523468-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Після засідання Громадської ради Лариса Петрівна ініціювала зустріч в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Вікторович Клим зі студентами освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3686/523472-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Керівник відомства зустрів студентів у своєму кабінеті та поцікавився про їх волонтерську роботу в Управлінні податкового адміністрування фізичних осіб.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4557/523476-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Цього року студенти освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» допомагають працівникам податкової служби розсилати громадянам податкові повідомлення-рішення щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також плати за землю та транспортного податку.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5426/523480-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Студенти мали можливість поставити запитання особисто очільнику податкової служби області:
Якими якостями має володіти людина, щоб працювати в податковій службі?
Які обов’язки виконує державний інспектор?
Як проводиться аналітична робота та перевірка?
На яку зарплату може розраховувати студент без досвіду роботи?
Чи є пільги для державних службовців?
На всі поставлені запитання студенти отримали ґрунтовні відповіді.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6351/523484-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Набутий практичний досвід при проведенні волонтерської роботи у стінах Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та особиста зустріч з його очільником допоможе студентам освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в опановуванні майбутньої професії та виборі підрозділу Державної податкової служби України для подальшого працевлаштування.