About University / Новини університету / Зустріч з учасниками літературно-мистецького об’єднання «Лелітки» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zustrich-z-uchasnikami-literaturno-mistec-kogo-ob-ednannya-lelitki/423019-1-ukr-UA/Zustrich-z-uchasnikami-literaturno-mistec-kogo-ob-ednannya-Lelitki_medium.jpg)
Зустріч з учасниками літературно-мистецького об’єднання «Лелітки»
Created 16.12.2019 19:49
13 грудня 2019 року в рамках ІV Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай» спільно з Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Бориса Лавреньова бібліотекою ХНТУ в музеї історії було проведено літературну зустріч з учасниками літературно-мистецького об’єднання зі Львова «Лелітки». Львів – Херсон – серця в унісон!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1662/423026-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2499/423030-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Розпочала захід завідувач науково-методичного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бориса Лавреньова Тарадименко Ірина.
П’ять чарівних жінок-галичанок і надзвичайно талановитих поетес, зокрема Ольга Романишин, Ольга Береза, Марія Васько, Марія Пак, Зоряна Кіндратишин, презентували присутнім свої поетичні композиції. Розповіли про себе, чим займаються в житті, чому така назва. Дівчата обєдналися, коли стали учасниками міжобласних поїздок, організованих аніматором літературного процесу і підприємцем ГО «Книжкова толока» Любою Хомчак. У їх творчому доробку – видані поетичні збірки та десятки творів співаної поезії. Кожна з них по-своєму вражала.
Ольга Береза – романтичністю;
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3417/423034-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Марія Васько – рішучістю;
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4342/423038-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Зоряна Кіндратишин – ніжністю;
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5266/423042-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Ольга Романишин – мудрістю і виваженістю,
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6226/423046-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
а Марія Пак - філософічністю та талантом композитора. Адже вона багато віршів своїх коліжанок поклала на музику.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7203/423050-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Студенти груп 1ФП2, 2ФП1 були надзвичайно вражені, захоплено слухали.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8160/423054-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9127/423058-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Наприкінці зустрічі дівчата подарували бібліотеці збірочку віршів, залишили відгук про свій візит до нашого університету та зробили фото на згадку. Дуже дякуємо за візит і чекаємо в гості наступного разу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/10113/423062-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11183/423066-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
Фото: Ревенко Сергій - аспірант ХНТУ.