About University / Новини університету / МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ БОРОВІК Л.В. |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/miizhnarodne-piidvischennya-kvaliifiikaciiyi-profesora-kafedri-ekonomiiki-piidpriiemnictva-ta-ekonomiichnoyi-bezpeki-boroviik-l.v/580036-1-ukr-UA/MIIZHNARODNE-PIIDVISCHENNYA-KVALIIFIIKACIIYI-PROFESORA-KAFEDRI-EKONOMIIKI-PIIDPRIIEMNICTVA-TA-EKONOMIICHNOYI-BEZPEKI-BOROVIIK-L.V_medium.jpg)
МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ БОРОВІК Л.В.
Created 06.03.2023 11:20
З 20 по 27 лютого 2023 року викладач кафедри Економіки, підприємництва та економічної безпеки д.е.н., проф. Любов Боровік проходила міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) на тему: «Неформальна освіта при підготовці бакалаврів в країнах європейського союзу та Україні», організоване Інститутом Науково-дослідного Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін (Республіка Польща)) та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.
Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включала виконання навчального навантаження у 1,5 кредити ЄКТС (45 години): з них лекційних – 12 год., практичних - 20 год., самостійна робота - 13 годинПо закінчені програми Любов Володимирівна отримала сертифікат, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-06_12-13-56/580042-1-ukr-UA/photo_2023-03-06_12-13-56_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-06_12-18-16/580046-1-ukr-UA/photo_2023-03-06_12-18-16_ultralarge.jpg)