Головна

About University / Новини університету / ХНТУ НА SUMMIT ПРОГРЕСИЛЬНИХ ОСВІТЯН

ХНТУ НА SUMMIT ПРОГРЕСИЛЬНИХ ОСВІТЯН

7-8 грудня представники Острівця Прогресильності ХНТУ взяли участь у масштабному заході – "Summit прогресильних освітян 2024", організованому ГО "Прогресильні". Ця подія є яскравим прикладом згуртованості, професіоналізму та прагнення до розвитку освіти в Україні.

Захід проходив в гібрідному форматі (офлайн та онлайн). До міста Києва на очну зустріч були запрошені – перша проректорка ХНТУ – Марія АРТЕМЕНКО та в.о. завідувача кафедри галузевого перекладу та іноземних мов – Аеліта ЛЕБЕДЄВА. Інші представники команди Острівця ХНТУ брали участь в онлайн форматі.

Перший день пройшов під знаком підбиття підсумків та важливих дискусій:

🔹 Презентація досягнень: координаційна рада ГО "Прогресильні" представила здобутки організації за 2024 рік, акцентуючи увагу на ключових результатах і впливі на освітню сферу.

🔹 Публічна дискусія: під час панелі «Освіта під загрозою: як знайти баланс та рівновагу?» було обговорено виклики сучасної освіти за участю представників: Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікації, ДУ «Житомирська політехніка», Київської школи економіки, Української студентської ліги, профспілок освітян, а також міжнародних партнерів: Unicef, Erasmus, USAID, Ukraine Aid International, World Class Scholars.

🔹 Освітні втрати: велика увага приділялася темі подолання освітніх втрат через спільнодію між установами, організаціями та міжнародними партнерами.

🔹 Звітність: заслухано річний звіт ГО, який став демонстрацією ефективності ініціатив організації та їхньої перспективності.

За підсумками роботи за 2024 рік Острівець прогресильності ХНТУ в лідерах за активністю, про що було повідомлено на саміті.

Другий день став днем стратегій і планів на майбутнє. Найбільш активні члени організації, серед яких й Марія АРТЕМЕНКО, сконцентрувалися на напрацюванні планів та стратегій роботи у 2025 році. Стратегічні сесії проходили у форматі командної взаємодії за ключовими напрямами: комунікація, фандрайзинг, HR, розвиток онлайн-заходів.

Ці два дні стали можливістю поспілкуватися та налагодити зв’язки з колегами-освітянами з різних закладів освіти.