Головна

About University / Новини університету / II Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Молодь і наука»

II Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Молодь і наука»

24 травня 2021 року кафедрою Програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету було проведено II Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів і студентів «Молодь і наука».

Конференція покликана стимулювати обмін ідеями та тематичною інформацією між студентською спільнотою, представниками наукового середовища, сприяти налагодженню науково-технічної співпраці в галузі інформаційних технологій, слугувати джерелом інформації про сучасний рівень наукової роботи для студентів та аспірантів.

Цього року учасники конференції розглянули проблеми ефективної взаємодії людини і комп'ютера, технології програмування (прикладне та системне програмування), моделі і процеси життєвого циклу програмного забезпечення, методи і технології розробки програмного забезпечення, інформаційні системи, бази даних та інтелектуальні системи, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми, інтернет-технології та WEB-дизайн, програмні системи захисту інформації, правові, навчальні та соціальні аспекти програмування.

У ході проведення конференції було обговорено та визначено перспективи подальших досліджень у зазначених галузях.

Найбільш цікавими і дискусійними виявилися такі доповіді:

  1. Полібіна К.В. «Оптимізація процесу створення програмного забезпечення з використанням Agile-технологій».
  2. Прачик В.В. «Моделі, методи та інформаційна технологія моніторингу просторово-розділених надзвичайних ситуацій в Геосистемах природного характеру».
  3. Чорний Д.О. «Моделі та методи моніторингу складних динамічних систем в умовах руйнівних процесів».
  4. Повод Я.О. «Інформаційна технологія оптимального управління розумними енергетичними системами з використанням методів прогнозування сонячної інсоляції».
  5. Штуца О.В. «Використання нейромережевих технологій для оцінки рівня підготовленості в освітній сфері».
  6. Сокол К.І. «Моделі та методи комп’ютерного моделювання процесів теплопередачі в пасивних системах опалення».

Організаційний комітет конференції висловлює щиру вдячність учасникам за плідну роботу, бажає нових творчих і конструктивних ідей та запрошує до подальшої співпраці!