Головна

About University / Новини університету / III Всеукраїнська науково-технічна конференція «Інформаційні технології та програмування»

III Всеукраїнська науково-технічна конференція «Інформаційні технології та програмування»

На початку грудня на базі кафедри Програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету в онлайн-режимі була проведена III Всеукраїнська науково-технічна конференція «Інформаційні технології та програмування».

Конференція покликана стимулювати обмін ідеями та тематичною інформацією між студентською спільнотою, представниками наукового середовища, сприяти налагодженню науково-технічної співпраці в галузі інформаційних технологій, слугувати джерелом інформації про сучасний рівень наукової роботи для студентів та аспірантів.

Цього року участь у конференції взяли більш ніж 50 учасників, які розглянули проблеми ефективної взаємодії людини і комп'ютера, технології програмування (прикладне та системне програмування), моделі і процеси життєвого циклу програмного забезпечення, методи і технології розробки програмного забезпечення, інформаційні системи, бази даних та інтелектуальні системи, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми, інтернет-технології та WEB-дизайн, програмні системи захисту інформації, правові, навчальні та соціальні аспекти програмування.

У ході проведення конференції було обговорено та визначено перспективи подальших досліджень у зазначених галузях.

Найбільш цікавими і дискусійними виявилися такі доповіді:

  1. Дмитро Чорний «Дослідження системи моніторингу лісових пожеж на основі невизначеного багатовидового спостереження».
  2. Віктор Прачик «Розроблення інформаційної системи моніторингу природних катастроф з використанням об'єктно-орієнтованої методології та технології Java SE 11».
  3. Олена Штуца «Дослідження методів оцінювання студентів» .
  4. Надія Головіна «Дослідження методів спектрального аналізу зображень для детектування лісових пожеж з використанням технологій обчислювального інтелекту».
  5. Руслан Білінський «Дослідження та розробка інформаційної системи координації міжміських перевезень благодійної організації «Захист».
  6. Єлизавета Івкіна «Проектування додатку для психодіагностичного дослідження особистості»
  7. Олег Швидкий «Дослідження інформаційних технологій, що використовуються для збереження даних у хмарному середовищі».
  8. Сергій Прийма «Розробка та дослідження бази даних розкладу для університету».
  9. Валентин Романцов «Моделі та методи виявлення та розпізнавання осередків забруднення в морському середовищі».

Організаційний комітет конференції висловлює щиру вдячність учасникам за плідну роботу, бажає нових творчих і конструктивних ідей та запрошує до подальшої співпраці!