About University / Новини університету / Меморандум про співробітництво |
Меморандум про співробітництво
Created 29.03.2019 12:44
26.03.2019 р. державний вищий навчальний заклад «Херсонський національний технічний університет» в особі ректора Бардачова Юрія Миколайовича та Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в особі начальника Шевченка Сергія Анатолійовича уклали Меморандум про співпрацю.
Мета Меморандуму – об’єднати ресурси, потенціал та досвід для реалізації спільних проектів щодо підвищення ефективності підготовки фахівців та науково-практичного співробітництва.
«Підписання цієї угоди про співпрацю – це практичний крок з реалізації державної політики, спрямованої на розвиток європейського суспільства, забезпечення населення якісними продуктами харчування, впровадження інноваційних наукових розробок у практику. Ми сподіваємося на те, що незабаром випускники цього ВИШу, який має позитивний імідж як на Херсонщині, так і на загальнонаціональному рівні, у подальшому реалізують свої здібності і знання в структурних підрозділах Держпродспоживслужби Херсонщини», – наголосив під час підписання Меморандуму начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергій Шевченко.
Зі свого боку, ректор Херсонського національного технічного університету Юрій Бардачов зазначив, що цей крок до співпраці для ВИШу є надзвичайно важливим, позаяк дуже гостро стоїть питання працевлаштування випускників університету.
Спільні дії Меморандуму передбачають організацію та проведення спільних заходів щодо підвищення рівня наукової та науково-практичної кваліфікації кадрів, а також конференцій, семінарів, круглих столів, присвяченим актуальним питанням у сфері кібернетики та системної інженерії; сприяння проходженню студентами університету навчальної та виробничої практики у структурних підрозділах, що входять до складу Держпродспоживслужби в Херсонській області, з можливим подальшим працевлаштуванням випускників; розробку освітніх програм навчання студентів; ведення спільної роботи з популяризації серед молоді навчання за відповідними спеціальностями; започаткування заходів, які б об’єднували власні науково-технічні розробки Університету, кадровий та науковий супровід заходів щодо підвищення ефективності виробництва сільськогосподарської сировини та покращення якості продукції та багато ін..
Меморандум набув чинності з дня його підписання.