Головна

About University / Новини університету / Семінар «Крок на зустріч» за участю студентів – волонтерів клубу «Милосердя»

Семінар «Крок на зустріч» за участю студентів – волонтерів клубу «Милосердя»

З 8 по 12 жовтня 2015 року на базі благодійного фонду «Хесед Шмуєль» студенти – волонтери клубу «Милосердя» Херсонського національного технічного університету брали участь у семінарі «Крок на зустріч», з метою ознайомлення з принципами роботи з людьми похилого віку.

В семінарі приймали участь студенти факультету економіки і факультету інтегрованих технологій і товарознавства. Спільно із директором Центра Вайнером Олександром Павловичем волонтери обсудили цілі та завдання проекту. Співробітники Центру ознайомили студентів із проектами та провели екскурсію до музею пам’яті єврейської общини .

Також, учасникам проекту було запропоновано туристичну поїздку до Миколаївської області «Легенди Южного побужжя – Трикратський ліс, Актовський і Арбузинські каньони».

Справжнє багатство - Трикратський ліс з посушливих південних степів у поєднанні зі столітніми дубами, що починається одразу за селом Трикрати, яке розташувалося на півночі Вознесенського району поблизу річки Мертвовод.

Сьогодні Трикратський ліс - це старий, добре доглянутий лісовий масив. Цінний як первісток степових лісів півдня України. Ліс був посаджений у 70-х роках ХІХ століття графом Скаржинським В.П. Ліс складається з двох урочищ: "Василева пасіка" і "Лабіринт". Обидва вони охороняються законом, а з 1972 року одержали категорію державних заповідних урочищ. Найбільша цінність урочища - старі могутні 120-200-літні дуби, їх більше 350. Масив ділиться на 3 частини, котрі непомітно переходять одна в одну.

Поблизу Трикратського лісу розташований Актовський каньйон – справжня перлина цих місць.

Це унікальний природний комплекс лісової та водної екосистем у поєднанні з комплексом скель та гранітних валунів. Річка Арбузинка ділить каньйон навпіл, створюючи ландшафти, що мають особливу екологічну, естетичну та історичну цінність. Актовський каньйон займає площу понад 250га., створеними природою. Гранітні скелі сягають подекуди 30-50 метрів заввишки.

Студенти були вражені не тільки тваринним та рослинним світом, а й чудовими пейзажами цього куточка землі, який славиться далеко за межами області.