Головна

About University / Новини університету / ВІДНОВЛЕННЯ, ВІДБУДОВА І МОДЕРНІЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ, ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

ВІДНОВЛЕННЯ, ВІДБУДОВА І МОДЕРНІЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ, ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

Відновлення, відбудова і модернізація промислово-комунальних об’єктів, виробничих підприємств, енергетичної галузі та інфраструктури - все це є у переліку першочергових завдань відродження регіону. І саме таку назву мала одна із секцій конференції «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні Херсонщини».

В рамках Секції проведено обговорення шляхів збереження, відновлення і зміцнення матеріально-технічної бази, виробничих потужностей, споруд, комунікацій, енергетичних джерел, кадрового забезпечення підприємств Херсонської області. В результаті проблемних дискусій залучених до Секції зацікавлених освітньо-наукових, виробничих, комерційних та громадських організацій було визначено глобальні Пріоритети відновлення Херсонського регіону, що ґрунтуються на окремих технічних, соціальних, фінансових і правових діях, які потрібно реалізувати найближчим часом.

При формулюванні Пріоритетів закладено концентрацію зусиль спрямованих на підвищення ефективності збереження, відновлення та посилення промислового комплексу Херсонщини та комунальних об’єктів. На основі глобальних Пріоритетів складено покрокові дії виконання нагальних потреб комунально-виробничої сфери з поєднанням участі освітян, науковців та органів влади

До складу спікерів від підприємств залучені керівники ТОВ «Група компаній «Теплотехніка», ГО "Асоціація інженерів сталих енергетичних технологій України", ПП «ПРЕМІЗЛАБ», ТОВ «Фірмово-промисловий комплекс «Корабел», ДНІПРОВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕРА", ТМ "BETONERA", ТОВ «УНАСОЛАР-Південь», ТОВ «ГІДРО-ГІД» (м. Харків), ТОВ «Агросеа», ТОВ «Тавріяпромсервіс», ТОВ «Ливарне підприємство ЕЛЕКОН", ПП «Наш продукт».

До складу спікерів від освітньо-наукових установ увійшли 4-и доктори технічних наук, 12 кандидатів технічних наук Херсонського національного технічного університету, Херсонського аграрно-економічного університету, Херсонської державної морської академії.

кценти при обговоренні ключових тем сформували сферу наступних ГЛОБАЛЬНИХ ПРІОРИТЕТІВ:

Пріоритет 1. Консолідація збережених та існуючих матеріальних, кадрових і інших ресурсів навчальних, наукових установ та підприємств малого, середнього бізнесу безпосередньо заснованих у Херсонському регіоні для поєднання науки, освіти і промисловості.

Пріоритет 2. Фінансова і законодавча підтримка підприємств найбільш постраждалих від злочинного розграбування, руйнування, пожеж, бомбувань країною агресором.

Пріоритет 3. Включити в Стратегію відновлення та розвитку регіону створення Технологічної платформи «Індустрія півдня» з залученням як співзасновників закладів вищої освіти, органи влади та виробничі підприємства, що позиціонували себе спроможними до відродження власної діяльності та співпраці між собою при проведенні конференції.

Пріоритет 4. Започаткувати перелік бізнес-напрямів херсонських підприємств, що потребують особливої підтримки національного рівня та відповідно до нього реалізувати комплекс дій сприяння їх розвитку.

Пріоритет 5. Зміцнення ролі освіти, рівня технологій місцевих підприємств і забезпеченості працевлаштуванням у Херсонській області як єдиної соціально-економічної системи, на якій ґрунтується містоутворення та перспективність життя регіону.

ПОСИЛАННЯ НА ФОТО УЧАСНИКІВ

ПОСИЛАННЯ НА ЮТУБ

ПОСИЛАННЯ НА СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ