Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 

23.08.2019

Щиро вітаємо з Днем Незалежності України!

Вітання з нагоди найбільшого національного свята українського народу - Дня Незалежності України!

23.08.2019

Щиро вітаємо з Днем Державного Прапора України!

Золото – в долині, угорі – блакить. Прапор України Гордо майорить. Дорогим віднині стало на землі золото в долині на блакитнім тлі.

16.08.2019

Проєкт Херсонського національного технічного університету в числі 8 проєктів-переможців конкурсу 2019 р. Програми ЄС ЕРАЗМУС+

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2019 р. за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

01.08.2019

Команда ХНТУ взяла участь у програмі особистісного та професійного розвитку «Державотворець»

28 – 29 липня в місті Ірпені Київської області відбувся Всеукраїнський форум «Державотворець». Протягом двох днів команди з 16-ти міст вчилися проєктному менеджменту, роботі в команді, лідерству, працювали над програмою заходу та портретом майбутнього учасника регіональної програми. Наша команда провела два насичені дні тренінгами, лекціями, практичними завданнями, щоб уже через декілька місяців навчити херсонців бути державтворцями. Активну участь у програмі взяла т.в.о. голови студентського самоврядування ХНТУ Волчанова Анна.

09.07.2019

Шановні батьки! Про майбутнє ваших дітей варто потурбуватися уже зараз!

Підготовче відділення Херсонського національного технічного університету запрошує учнів 10-11 класів коледжів, технікумів та молодь із повною загальною середньою освітою підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з наступних предметів:

09.07.2019

Щиро вітаємо з ювілеєм Сарібєкову Юлію Георгіївну!

Колектив Херсонського національного технічного університету щиро вітає з ювілеєм д.т.н., професора Сарібєкову Юлію Георгіївну!