Головна

ШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Сьогодні Ви стоїте на порозі вирішення доленосного питання де і як здобути високоякісну вищу освіту, адже від правильності вибору залежить Ваше майбутнє.

Херсонський національний технічний університет має славну історію, яскраве сьогодення і впевнене майбутнє.
ХНТУ – це потужний навчально - науковий комплекс з довготривалими традиціями, потужними науковими школами та інноваційними технологіями навчання.

Університет на сучасному рівні реалізує програми підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, виконує науково-дослідницькі роботи для підприємств і організацій галузей машинобудування, текстильної, харчової та легкої промисловості, технічної і економічної кібернетики, електроніки, менеджменту, економіки, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії тощо.

В університеті створено всі умови для успішного навчання, академічної мобільності студентів, професійного самовдосконалення, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.
ХНТУ- це шлях до успіху, кар'єрного росту і гарантованого майбутнього!
Запрошуємо на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в своєму житті.

Приєднуйтеся до нашої дружньої університетської родини!

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 

Оголошення!

 
 

19.04.2018

Здоровий спосіб життя студентської молоді

Дбайливе ставлення до власного здоров’я – це досить актуальна проблема сучасного суспільства, адже здоров’я вважається головною суспільною цінністю. Проте не всі люди достатньо проінформовані про здоровий спосіб життя, а деякі свідомо ним нехтують. Ведення здорового способу життя важливе для кожної людини, і в першу чергу – для студентської молоді.

17.04.2018

VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з автоматичного управління

11 – 13 квітня відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з автоматичного управління присвячена Дню космонавтики та 50-річчю кафедри технічної кібернетики.

16.04.2018

Відеозвіт Круглого столу «Від України 2030 до регіональних стратегій»

Переглянути повну відеоверсію Круглого столу «Від України 2030 до регіональних стратегій», який провела кафедра економіки і підприємництва ХНТУ, можна за посиланням

https://youtu.be/4cspG6w0J-Q

Автор відеоролику - начальник редакційно-видавничого відділу ХНТУ Резнік В.О.

16.04.2018

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

Традиційно студенти кафедри економіки і підприємництва випробовують свої знання на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Економіка підприємства». Студентки групи 3ЕП факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Камінчук В.Б. і Балакірева Є.В. у запеклій боротьбі серед 84 учасників з 52 ВНЗ зайняли IV і VI місце відповідно.

13.04.2018

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає Новосьолову Олену Сергіївну з успішним захистом кандидатської дисертації на тему: «Фінансові дисбаланси в економічній системі держави» (науковий керівник: д.е.н., професор Сідельникова Лариса Петрівна).