Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 

Стипендіальний рейтинг

 
 
 
 

Оголошення!

 
 

16.10.2018

Шановні викладачі, співробітники та студенти ХНТУ!

Запрошуємо вас на загальноуніверситетський благодійний ярмарок "Вкраїна калинова".

16.10.2018

V Всеукраїнський конкурс екслібрису пам'яті Фелікса Кідера

З 5 по 9 листопада 2018 року на кафедрі дизайну Херсонського національного технічного університету буде проходити V Всеукраїнський конкурс екслібрису пам'яті Фелікса Кідера.

16.10.2018

Висловлюємо щирі співчуття

Колектив Херсонського національного технічного університету з глибокою жалобою повідомляє, що передчасно пішла з життя колишній старший викладач кафедри економіки і підприємництва Кравченко Галина Юріївна.

12.10.2018

Віват студент ХНТУ!

25 жовтня о 14.45 в актовій залі І корпусу ХНТУ відбудеться концерт "Віват студент ХНТУ".

11.10.2018

ХНТУ залишається лідером у рейтингу «Топ-200 Україна 2018» серед вузів Херсонщини

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта", у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, опублікував новий академічний рейтинг вищих навчальних закладів України "Топ-200 Україна 2018".