ШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Сьогодні Ви стоїте на порозі вирішення доленосного питання де і як здобути високоякісну вищу освіту, адже від правильності вибору залежить Ваше майбутнє.

Херсонський національний технічний університет має славну історію, яскраве сьогодення і впевнене майбутнє.
ХНТУ – це потужний навчально - науковий комплекс з довготривалими традиціями, потужними науковими школами та інноваційними технологіями навчання.

Університет на сучасному рівні реалізує програми підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, виконує науково-дослідницькі роботи для підприємств і організацій галузей машинобудування, текстильної, харчової та легкої промисловості, технічної і економічної кібернетики, електроніки, менеджменту, економіки, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії тощо.

В університеті створено всі умови для успішного навчання, академічної мобільності студентів, професійного самовдосконалення, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.
ХНТУ- це шлях до успіху, кар'єрного росту і гарантованого майбутнього!
Запрошуємо на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в своєму житті.

Приєднуйтеся до нашої дружньої університетської родини!

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 
 

Оголошення!

Стипендіальний рейтинг

 
 

20.08.2018

Поговоримо про щеплення

Погляд інфекціоніста на щеплення

20.08.2018

Щирі вітання для Єлизавети Мерешко від ректорату та професорсько-викладацького складу ХНТУ

Бажаємо нашій чемпіонці завжди бути на висоті, отримувати золоті медалі, незважаючи на будь-які перешкоди. Нехай у серці завжди буде дух перемоги, а душа наповнюється світлом. Наснаги, подальших успіхів у спортивній кар’єрі та нових і нових перемог! ХНТУ пишається Єлизаветою Мерешко!

20.08.2018

Випускниця, аспірантка ХНТУ Єлизавета Мерешко - лідер індивідуального медального заліку Чемпіонату Європи з плавання

З 13 по19 серпня 2018 року у м. Дубліні (Ірландія) проходив чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, у якому взяли участь спортсмени з різних країн світу.

15.08.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Колектив ХНТУ щиро вітає з ювілеєм д.т.н., професора Сарібєкову Діану Георгіївну!

14.08.2018

Міжнародний проект "Місто Професій" у Херсоні

Закінчилась гаряча пора вступної кампанії 2018. Життєві шляхи обрані. Незабаром почнеться навчальний рік з його активним, шаленим темпом. Але ж дбати про майбутнє – завжди вірна потреба кожної людини.

31.07.2018

Студентка ХНТУ побувала на авіасалоні Farnborough 2018 у Лондоні

100 українських студентів — переможців конкурсу Авіатор 2018 — взяли участь у роботі авіасалону Farnborough 2018 у Лондоні. Херсонський національний технічний університет на конкурсі представила студентка 4-го курсу факультету інженерії і транспорту Селуянова Тетяна.