Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 

15.10.2019

Вітаємо з перемогою у спортивних змаганнях з легкоатлетичного кросу!

Щиро вітаємо наших студентів з перемогою у спортивних змаганнях з легкоатлетичного кросу!

15.10.2019

Ректор ХНТУ Бардачов Ю.М. привітав Інститут зрошуваного землеробства НААН зі 130 річчям

4 жовтня 2019 року відбулось святкування 130 річчя Інституту зрошуваного землеробства НААН (с. Наддніпрянське, м. Херсон).

14.10.2019

Зі святом, наші захисники!

Щиро вітаємо з Днем захисника України!

12.10.2019

Музею історії ХНТУ – 10 років!

14 жовтня 2019 року музею історії Херсонського національного технічного університету виповнюється 10 років. І з нагоди цієї визначної події 10 жовтня у музеї було проведено святкову зустріч.

11.10.2019

Студенти факультету інженерії та транспорту приєдналися до Всеукраїнської акції «Сильна нація»

До Дня Захисника України триває Всеукраїнська акція «Сильна нація». 10 жовтня студенти факультету інженерії та транспорту взяли в ній участь.

11.10.2019

Круглий стіл для учнів, студентів та викладачів «Вплив екології на міжнародний бізнес»

08 жовтня 2019 року в межах роботи наукового гуртка майбутніх економістів-міжнародників кафедрою зовнішньоекономічної діяльності було проведено Круглий стіл для учнів, студентів та викладачів «Вплив екології на міжнародний бізнес».

11.10.2019

Вітаємо д.е.н., професора Шарко М.В. з присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

Згідно з Указом Президента України №731/2019 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм ШАРКО Маргариті Василівні - доктору економічних наук, професорові кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету було присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

10.10.2019

Студенти-активісти ХНТУ ознайомилися з проєктом для молоді «Акселератор молодіжних ініціатив»

9 жовтня 2019 року у 319 аудиторії відбулася зустріч, на якій наших студентів-активістів було ознайомлено з проєктом для молоді «Акселератор молодіжних ініціатив».

10.10.2019

Ярмарок вакансій

Понад 100 відкритих вакансій від...

10.10.2019

Всеукраїнський форум «Крим очима молоді»

5 жовтня в Ірпіні на Київщині відбувся Всеукраїнський форум «Крим очима молоді». Участь у форумі взяли близько 140 молодих людей з усієї України, в тому числі – молодь, яка приїхала безпосередньо з кримського півострова.