Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 

14.02.2020

Участь студентів факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва у місячнику легалізації трудових відносин

13 лютого 2020 року у Херсонському національному технічному університеті за ініціативи завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сідельникової Лариси Петрівни та підтримки декана факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Волкової Олени Володимирівни відбулася зустріч студентів факультету із заступником начальника Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Климом Ігорем Вікторовичем.

14.02.2020

Шановний, Юрію Миколайовичу!

Керівництво підприємства ТОВ «Сандора» висловлює вдячність Вам та науково-педагогічному складу кафедри Харчових технологій Херсонського національного технічного університету за підготовку студентів спеціальності 181 Харчові технології освітньо-професійної програми «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів».

14.02.2020

У ХНТУ весело відсвяткували День усіх закоханих

13 лютого у холі І корпусу ХНТУ студентський актив організував святкове дійство з нагоди Дня Святого Валентна.

12.02.2020

Стипендії Словацької Республіки для громадян України

Відповідно до Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки. Зокрема, у 2020-2021 навчальному році для українців передбачені квоти:

12.02.2020

Заступник Міністра освіти і науки України Єгор Андрійович Стадний зустрівся з викладачами та студентами ХНТУ

11 лютого відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки Єгора Стадного з професорсько-викладацьким складом та студентами Херсонського національного технічного університету. Відеозапис (камера В. Резнік) за посиланням:

https://youtu.be/MFw-FwqFc60

12.02.2020

Зустріч заступника Міністра освіти і науки Єгора Стадного з професорсько-викладацьким складом та студентами ХНТУ

11 лютого 2020 р. відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки Єгора Стадного з професорсько-викладацьким складом та студентами Херсонського національного технічного університету.

11.02.2020

Всеукраїнський конкурс «Винахід року 2020»

З метою популяризації винахідницької діяльності та привернення уваги вітчизняних і закордонних інвесторів й виробників, за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), спільно з Торгово-промисловою палатою України проводить Всеукраїнський конкурс «Винахід року 2020».

11.02.2020

Студентка ХНТУ на методичному семінарі від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

3 лютого 2020 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти провело методичний семінар для експертів з акредитації освітніх програм та членів Галузевих експертних рад. Учасником семінару стала студентка ХНТУ Шульженко Марина (4ТТ), яка є експертом НАЗЯВО від здобувачів вищої освіти.

10.02.2020

Шановні викладачі та студенти!

Запрошуємо Всіх, хто прагне та має можливість долучитися до донорства крові, 14 лютого, на День Святого Валентина! На всіх донорів чекатиме розіграш подарунків, які надані нашими благодійниками.

31.01.2020

Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації інформує про конкурс стипендій уряду Франції на 2020-2021 навчальний рік

- У магістратурі за будь-якою дисципліною, тривалістю від 6 до 9 місяців (700 євро/місяць);

- В аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією: три наукові стажування по 3 місяці впродовж 3 років (1060 євро/місяць).

31.01.2020

Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації інформує щодо наступних грантів на 2020 рік:

- House of Europe: на підтримку проектів з розвитку локальних мистецьких ініціатив. Для молодих людей віком від 16 до 25 років. Програма діє з січня 2020 року по листопад 2020 року. Дедлайн – 28 лютого 2020 року.