Головна

Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 

19.04.2019

Запрошуємо відвідати виставку робіт колег-дизайнерів з Туреччини

Одним із професійних партнерів кафедри дизайну ХНТУ в сфері науки та творчості є факультет графіки Університету Дев’ятого вересня (м. Ізмір, Турція). До складу університету входять 13 факультетів, 5 шкіл, 6 професійно-технічних училищ, 6 вищих шкіл, 5 інститутів, 43 дослідницьких центрів. Сьогодні в ньому навчається 48000 чоловік.

19.04.2019

Великодній кошик

Шановні викладачі, студенти та співробітники ХНТУ! Запрошуємо вас на загальноуніверситетський благодійний захід, який відбудеться 24 квітня о 10.00 у холі І корпусу ХНТУ.

19.04.2019

Шановні студенти та викладачі!

Запрошуємо вас взяти участь у турнірах з баскетболу та волейболу, присвячених 60-ій річниці Херсонського національного технічного університету.

19.04.2019

Перемога студента кафедри фінансів, банківської справи та страхування у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

1-2 квітня 2019 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит».

19.04.2019

Круглий стіл з представниками компаній ІТ-галузі: «Logicify», «DataArt», «Wezom»

13 квітня 2019 року на кафедрі програмних засобів і технологій ХНТУ відбувся круглий стіл з представниками компаній ІТ-галузі: «Logicify», «DataArt», «Wezom».

19.04.2019

Відкриття І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC

13 квітня 2019 року на кафедрі програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету відбулося відкриття І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC.

18.04.2019

Шановні друзі!

До ювілею університету запланована й готується низка нових наукових, навчальних, методичних, публіцистичних праць. У їхньому числі – масштабне презентаційно-подарункове видання, яке має вийти друком у видавництві «Літопис» (м. Київ) наприкінці 2019 року.

18.04.2019

ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України»

4-5 квітня кафедра зовнішньоекономічної діяльності гостинно запросила молодих учених, аспірантів та студентів до участі у ХV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України», присвяченій 60-річчю ХНТУ .

17.04.2019

Правоохоронці ГУНП України в Херсонській області презентували студентам ХНТУ переваги своєї роботи

Хто такий поліцейський, які завдання виконує, якими спецзасобами користується, з чим стикається кожен день та через що пройшов, аби стати правоохоронцем – про все це дізнались студенти нашого університету під час зустрічі із співробітниками Головного управління національної поліції в Херсонській області, яка відбулась 17 квітня 2019 р. у конференційній залі ХНТУ.

17.04.2019

Євровікторина від Представництва ЄС в Україні

Інформуємо, що розпочалася Всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.