Шановні колеги, студенти!

Лихо, яке охопило майже всю планету, суттєво змінило звичний ритм життя кожної людини. Ми вимушені сьогодні по-новому жити, навчатися і працювати. Карантин – це вимушена необхідність. У зв’язку із пандемією університет функціонує в особливому режимі. Освітній процес відбувається із використанням технологій дистанційного навчання. За результатами контролю системи Moodle ХНТУ слід відзначити високий рівень активності викладачів і студентів університету, які відповідально, з розумінням гостроти ситуації, ставляться до своїх громадянських і службових обов’язків. Заслуговує поваги і робота працівників служб та відділів університету, які працюючи у гнучкому режимі, забезпечують чіткий ритм роботи ХНТУ в період карантину.

Шановні друзі!

Я звертаюсь до вас зі словами вдячності за відповідальне ставлення до виконання ваших обов’язків і, водночас, закликаю до такого ж відповідального і дбайливого ставлення до себе, своїх близьких і спільноти.

Карантин продовжено. Але наш університет має потужний навчальний та навчально-науковий потенціал, і вже доведену за 60 років існування ХНТУ спроможність до спільного долання будь-яких перепон і труднощів.

Тож плекаємо надію на покращення і світле майбутнє. Будьте здорові, дотримуйтесь умов карантину, бережіть себе і свою родину, бо за вами майбутнє нашої країни!

З вдячністю до вас, ректор ХНТУ Ю.М. Бардачов

 

ШАНОВНІ ДЕСЯТИКЛАСНИКИ Й ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ШКІЛ МІСТА Й ОБЛАСТІ, ВИПУСКНИКИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ ЛІЦЕЇВ, КОЛЕДЖІВ, ТЕХНІКУМІВ 2020-2021 н.р. А ТАКОЖ ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ

ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ на 2020 — 2021 навчаьний рік

Детальніше...

 
 
 
 

28.05.2020

Випускник ХНТУ – двічі орденоносець!

Смілянський Євген Володимирович – випускник 2012 року. Отримав диплом магістра з якості, стандартизації та сертифікації.

28.05.2020

Всеукраїнська Інтернет-конференція «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення»

З використанням нових сучасних технологій 26-27 травня 2020 року на базі кафедри «Товарознавства, стандартизації та сертифікації» Херсонського національного технічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів і молодих учених «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення».

27.05.2020

Китайсько-українська науково-технічна конференція «Інновації та підприємництво, Вейхай 2020» (КНР, 26 травня 2020 року)

26 травня 2020 року з ініціативи муніципалітету м. Вейхай провінції Шандунь в рамках «Міжнародної конференції з інновацій та підприємництва в області талантів в Китаї в 2020 році» відбулася Китайсько-українська науково-технічна конференція «Інновації та підприємництво, Вейхай 2020».

25.05.2020

Профільне стажуванні у Німеччині у 2021 році для студентів ХНТУ

Центр міжнародного співробітництва Херсонської Торгово-промислової палати запрошує студентів 3-5 курсів, випускників та аспірантів взяти участь у відкритому конкурсі на участь у профільному стажуванні у Німеччині 2021. Заявка подається до 15.06.2020 року. Усі деталі участі у стажуванні Ви можете отримати у Центрі міжнародного співробітництва Херсонської ТПП за тел.: 0552 325238 або biz@tpp.ks.ua.

На відео студентка 4 курсу ХНТУ Карпенко Оля (кафедра товарознавства, стандартизації та сертифікації)

23.05.2020

Керівництво Прат "ABinBev/EFES Ukraine" висловлює вдячність за високу якість підготовки випускника

Керівництво Прат "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА" висловлює вдячність за високу якість підготовки випускника Гур'янова Сергія Олександровича

22.05.2020

«Інженери майбутнього» долучилися до флешмобу від ДП «Антонов» в День вишиванки

Активісти ДП «Антонов» запропонували відзначити День вишиванки, 21 травня 2020 р., під час карантину сучасним онлайн-флешмобом #VyshyvankaDayAntonov у соціальній мережі Facebook.

22.05.2020

Студентці факультету інженерії та транспорту Борисенко Анні призначено стипендію Президента України

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року » № 576 від 29 квітня 2020 р. студентці факультету інженерії та транспорту Борисенко Анні призначено вказану стипендію.

22.05.2020

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела чергове засідання кафедри за допомогою корпоративного чату ХНТУ

Реалії сьогодення вимагають нових підходів до організації освітнього процесу. Дистанційні форми освітньої діяльності потребують використання нових інформаційно-комунікаційних технологій. Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела чергове засідання у режимі on-line за допомогою корпоративного чату ХНТУ.

22.05.2020

IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Мова як засіб міжкультурної комунікації»

21-22 травня 2020 року в Херсонському національному технічному університеті відбулася IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Мова як засіб міжкультурної комунікації», яка цього року проходила онлайн. Цьогорічний формат конференції було трансформовано, щоб урізноманітнити та модернізувати процес обміну досвідом та інформацією, а також щоб усі доповідачі могли взяти участь в обговоренні в умовах карантину.

21.05.2020

Вишиванка – твій генетичний код

Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури.