Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 

06.06.2019

Засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 із захисту кандидатських та докторських дисертацій

5 червня 2019 року на базі кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 із захисту кандидатських та докторських дисертацій.

05.06.2019

Х Міжнародна науково-технічна конференція «Теоретичні та практичні проблеми в обробці матеріалів тиском і якості фахової освіти»

3-7 червня 2019 року на базі Херсонського національного технічного університету проходить Х Міжнародна науково-технічна конференція «Теоретичні та практичні проблеми в обробці матеріалів тиском і якості фахової освіти».

03.06.2019

Святковий гала-концерт з нагоди 60-річчя ХНТУ та 15-річчя статусу національного

31 травня 2019 року в Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відбувся гала-концерт, присвячений 60-річчю ХНТУ та 15-річчю статусу національного.

30.05.2019

ХНТУ в рейтингу університетів за показниками Scopus

Згідно з рейтингом українських закладів вищої освіти за показниками бази даних SciVerse Scopus, здійсненого на основі моніторингу суб’єктів навчально-видавничої діяльності України у квітні 2019 року, Херсонський національний технічний університет посідає 102 місце.

29.05.2019

Вручення нагород співробітникам ХНТУ

29 травня 2019 року в конференційній залі було вручено грамоти співробітникам ХНТУ за трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання обов'язків, пов'язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди 60-річчя Херсонського національного технічного університету і 15-річчя надання йому статусу національного.

28.05.2019

Зустріч з учнями Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права – майбутніми абітурієнтами

У межах реалізації проекту «Фінансова грамотність» к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бездітко Юрієм Михайловичем була проведена зустріч з учнями 10 та 11 класів Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права.

27.05.2019

Вітаємо!!!

Щиро вітаємо збірну команду дівчат ХНТУ за перше місце у змаганнях з пляжного волейболу.

24.05.2019

Відеозапис лекції почесного професора Гельмута Шрайнера в ХНТУ

До вашої уваги пропонуємо відеозапис лекції почесного професора Гельмута Шрайнера https://youtu.be/ybiYMLyshqE

23.05.2019

Перевірка знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності

У Херсонському національному технічному університеті продовжує свою роботу постійно діюча комісія МОН України з перевірки знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності.