Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості. Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 

ХНТУ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

на 2020 — 2021 н.р.

Детальніше...

 
 

12.10.2020

Добрі справи учасників клубу волонтерів «Милосердя»

Волонтерський рух об’єднує групу людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави. Визначальним є принцип добровільності – волонтер діє за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію.

12.10.2020

Угода про співпрацю з Херсонським національним технічним університетом

Гармонійний розвиток та успішна робота будь-якої установи або організації часто залежить від партнерських взаємозв’язків.

09.10.2020

Відкриття І етапу Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2020

Наприкінці вересня в онлайн режимі у зв'язку з карантинними обмеженнями відбулося відкриття І етапу Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2020.

08.10.2020

Акредитаційна експертиза у віддаленому (дистанційному ) режимі за спеціальністю «242 Туризм» освітньої програми «Туризм»

За другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Херсонському національному технічному університеті

08.10.2020

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗДОБУВАЧАМИ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ «ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ» І ТА ІІ РОКУ ПІДГОТОВКИ

6 жовтня 2020 р. у ХНТУ відбулася зустріч з аспірантами І та ІІ року підготовки усіх спеціальностей з питань оволодіння навичками написання наукових статей.

07.10.2020

ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 ЕКОНОМІКА» НА ХДЗ «ПАЛАДА»

У рамках реалізації Меморандуму «Про партнерство та співробітництво між Херсонським національним технічним університетом та ХДЗ «Палада», метою якого є висока професійна підготовка фахівців з економіки, було організовано виїзне заняття для здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня освіти спеціальності 051 «Економіка», яке стало продовженням практичної підготовки.Метою виїзного заняття стало ознайомлення здобувачів з особливостями організаційно-економічного управління розвитком суб’єктів господарювання.

07.10.2020

Викладачі та студенти кафедри зовнішньоекономічної діяльності взяли участь у онлайн засіданні «за круглим столом»

Викладачі кафедри зовнішньоекономічної діяльності та студенти ОПП Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (073 Менеджмент) та ОПП Міжнародний бізнес (292 Міжнародні економічні відносини) взяли участь у онлайн засіданні «за круглим столом» на тему: «Перспективи розширення ринків збуту місцевих товарів та послуг: інструменти та напрямки».

07.10.2020

ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

1 жовтня 2020 року кафедрою фінансів, банківської справи та страхування проведено зустріч здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі стейкхолдерами – представниками Херсонської обласної кредитної спілки «Єдність», яка вже 20 років активно розвивається на ринку фінансів.

07.10.2020

Безкоштовні вебінари щодо Web of Science

Бібліотека повідомляє про чергові безкоштовні вебінари щодо ресурсів компанії Clarivate, які допоможуть успішній науковій діяльності.

06.10.2020

Зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зі стейкхолдером

28 вересня 2020 року кафедрою товарознавства, стандартизації та сертифікації в рамках навчальної дисципліни "Введення в спеціальність" було проведено зустріч здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (ОПП «Товарознавство і торговельне підприємництво» та «Оптова, роздрібна та Інтернет-торгівля») зі стейкхолдером Мандрою Олександром Миколайовичем, заступником начальника Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, начальником відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг.

05.10.2020

Щиро вітаємо д.е.н., професора Савіну Г.Г. з отриманням державної нагороди – ордена княгині Ольги ІІІ ступеня!

Згідно Указу Президента України 416/2020 від 30 вересня 2020 р. за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм доктора економічних наук, професора, проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків ХНТУ Савіну Галину Григорівну нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

02.10.2020

Співпраця ХНТУ з Департаментом кіберполіції Національної поліції України

30 вересня 2020 року відбулася зустріч студентів Херсонського національного технічного університету спеціальностей 125 «Кібербезпека» та 122 «Комп’ютерні науки» з представником Департаменту кіберполіції Національної поліції України Приходько Валентиною Володимирівною.