About University / Новини університету / ХНТУ НА КОНФЕРЕНЦІЇ В БЕРЛІНІ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/hntu-na-konferenciiyi-v-berliinii!/632659-1-ukr-UA/HNTU-NA-KONFERENCIIYI-V-BERLIINII!_medium.png)
ХНТУ НА КОНФЕРЕНЦІЇ В БЕРЛІНІ!
Created 20.02.2024 09:48
Професор кафедри автоматизації, робототехніки та мехатроніки, д.тех.н. Ганна Рудакова представляє ХНТУ на Конференції в Берліні 19-22 лютого.
Сьогодні панельна дискусія "Інновації для стійкості та відновлення української інфраструктури". Німецько-українська співпраця має на меті перейти з рівня надання гуманітарної допомоги на сталі, довготривалі проєкти, які можуть формувати ідентичність міст і регіонів. Херсон та Миколаїв представляють південь України.
Mykolaiv Water Hub (MWH), яка ініціювала участь українських закладів, - це українсько-німецька ініціатива, що має на меті сприяти перетворенню півдня України з прифронтового регіону на інноваційну екосистему з акцентом на водну, енергетичну та харчову промисловість, відкриваючи двері для німецько-українського економічного співробітництва на півдні України.
Конференція та WaterTechBootcamp проходить за підтримки німецьких партнерів:Konrad-Adenauer-StiftungGerman Marshall Fund Berlin OfficeDeutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH"
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/slide-16_9-25-10/632670-1-ukr-UA/Slide-16_9-25-10.png)