17.04.2024

ПРО ІНТЕРАКТИВНЕ ЗНАЙОМСТВО З АУДИТОРІЄЮ ВІД ПЕРШОГО ПРОРЕКТОРА ХНТУ

📆11 квітня 2024 р. в бібліотеці Хмельницького національного університету перший проректор ХНТУ - Марія АРТЕМЕНКО поділилася своїм досвідом організації інтерактивного знайомства з аудиторією за допомогою PowerPoint презентації.

17.04.2024

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ ВЧИТЕЛЯМИ ФІЗИКИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

10 квітня 2024 року викладачі Херсонського національного технічного університету: в.о. завідувача кафедри автоматизації, робототехніки і мехатроніки, д.т.н., професор Дмитро Дмитрієв; к.т.н., доцент кафедри транспортних систем і технічного сервісу Ігор Сєліверстов; в.о. завідувача кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції к.т.н., доцент Людмила Салєба; завідувач аспірантури к.т.н., доцент Ірина Куліш провели дистанційну зустріч із вчителями закладів загальної середньої освіти Херсонської області, які проходять перепідготовку у Комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

17.04.2024

ВІДКРИТА РОБОТА ЧЕРГОВОЇ БІЗНЕС-АКАДЕМІЇ В РЕГІОНАЛЬНОГО АКСЕЛЕРАТОРУ GCIP В ХНТУ

Ректор Олена Чепелюк та Перший проректор Марія Артеменко відкрили роботу чергової Бізнес-академії в Регіонального акселератору GCIP в ХНТУ. Розробники Cleantech стартапів працюватимуть над своїми ідеями, націленими на покращення екології. Цей міжнародний проєкт реалізується завдяки донорській підтримці UNIDO, GCIP Ukraine, GEF.

16.04.2024

СЕКЦІЯ 6: ЗАСТОСУВАННЯ ІТ-РІШЕНЬ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ», що відбудеться 24-26 квітня 2024 року на базі Херсонського національного технічного Університету (м. Хмельницький)

16.04.2024

КОЛЕГИ ТА СТУДЕНТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЗБОРУ КНИЖОК ДЛЯ ХЕРСОНСЬКИХ УКРИТТІВ

У рамках молодіжної ініціативи «Book Shelter» щодо реалізації проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини» триває збір книжок з метою утворення мобільних бібліотечних куточків в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області, а також відновлення фондів найбільш постраждалих бібліотек області.

16.04.2024

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ,ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ВІД ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ»

Здобувачі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» і 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» спільно з викладачами кафедри фінансів, обліку та оподаткування взяли участь в гостьовій лекції «Український програмний продукт Master: Бухгалтерія, його безперечні переваги і можливості» від спікерів ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ».