Головна

For Students

For Students

 

Студенти ХНТУ взяли участь в урочистостях з нагоди 225-ї річниці Лиманської битви

Студентів Херсонського національного технічного університету з метою впровадження положень Концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді залучають до активної діяльності з вивчення історії України та Херсонської області.

Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну

Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day). Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває.

Команда ХНТУ виборола перемогу у Першому Студентському Чемпіонаті з гри «Мафія»

Перший студентський Чемпіонат з гри «Мафія» «Кубок трьох вузів» проходив нещодавно в Херсоні в мюзик-холі «Platon».

Обрано королеву краси Херсонського національного технічного університету

25-го квітня відбувся довгоочікуваний фінал конкурсу краси «Міс ХНТУ 2013».

Свято весни та жіночої краси в ХНТУ

6-го березня в актовій залі ХНТУ для прекрасної половини Херсонського національного технічного університету було організовано святковий концерт з нагоди 8 Березня, у якому взяли участь найкращі та найталановитіші студентські колективи, а також народні артисти України.

День СВЯТОГО ВЛЕНТИНА В ХНТУ

В кожній країні сьогодні святкують День святого Валентина, або його ще називають День Закоханих. За легендою це свято було названо на честь християнського мученика Валентина, але зараз на щастя усі мають усмішки на обличчі при згадуванні цього свята.

Студенти Херсонського національного технічного університету відвідали літературний вечір

присвячений 75 річчю з дня народження видатного державного та громадського діяча, борця за незалежність України, народного депутата України першого - третього скликань, одного з лідерів українського правозахисного руху, журналіста, багаторічного лідера Народного Руху України, Героя України Вячеслава Максимовича Чорновола, який відбувався 24 грудня 2012 року у музичному училищі м. Херсона.

19 грудня 2012 р. студентський клуб та профком студентів та аспірантів ХНТУ брали участь у благодійній акції

Студентський клуб та профком студентів та аспірантів Херсонського національного технічного університету брали участь у Всеукраїнській благодійній акції «Від серця до серця кожної дитини»

А ты стал донором крови?

Всем желающим сдать кровь, группа крови неважна, до 13 декабря!

Более подробная информация по тел.: 0665051890

На факультеті міжнародних економічних відносин відбулася IV cтудентська конференція

Нещодавно в Херсонському національному технічному університеті на факультеті міжнародних економічних відносин відбулася IV cтудентська конференція „Unbekanntes Deutschland“ на тему „Frauen”.