About University / Новини університету / НА КАФЕДРІ ГАЛУЗЕВОГО ПЕРЕКЛАДУ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ ШКІЛ ЩОДО НАШОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/na-kafedrii-galuzevogo-perekladu-ta-iinozemnih-mov-viidbulasya-zustriich-z-uchnyami-shkiil-schodo-nashoyi-speciial-nostii/620590-1-ukr-UA/NA-KAFEDRII-GALUZEVOGO-PEREKLADU-TA-IINOZEMNIH-MOV-VIIDBULASYA-ZUSTRIICH-Z-UCHNYAMI-SHKIIL-SCHODO-NASHOYI-SPECIIAL-NOSTII_medium.png)
НА КАФЕДРІ ГАЛУЗЕВОГО ПЕРЕКЛАДУ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ ШКІЛ ЩОДО НАШОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Created 04.12.2023 09:32
Студенти та школярі - надзвичайна зустріч!
29.11. кафедра галузевого перекладу та іноземних мов організувала зустріч з учнями шкіл задля поширення інформації щодо нашої цікавої спеціальності.
Студентки групи 4ФП Шпак Соня та Шуст Уляна виступили з презентацією, освітлюючи історію, особливості роботи, спрямування кафедри та умови вступу на спеціальність 035 "Філологія" за освітньою програмою "Германські мови та літератури (переклад включно) англійська - перша", а також на інші спеціальності університету.
Але найцікавіше відбувалося після виступу дівчат. Школярі та студенти груп 3 ФП та 4 ФП були розділені на сесійні кімнати, де мали змогу у невимушеній, дружній атмосфері обговорити студентське життя в нашому ХНТУ.
Учні шкіл ставили питання щодо вступу, подальшого навчання та особливості сьогодення безпосередньо нашим студентам.
Сподіваємося на більшу кількість таких вельми цікавих зустрічей студент-школяр тет-а-тет! Адже комунікація, взаємна підтримка і допомога - це наріжний камінь перемог на всіх фронтах!
![]() |
![]() |