About University / Новини університету / Студенти ХНТУ прослухали лекцію «Туберкульоз як соціальна хвороба суспільства» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/studenti-hntu-prosluhali-lekciyu-tuberkul-oz-yak-social-na-hvoroba-suspil-stva/190925-6-ukr-UA/Studenti-HNTU-prosluhali-lekciyu-Tuberkul-oz-yak-social-na-hvoroba-suspil-stva_medium.jpg)
Студенти ХНТУ прослухали лекцію «Туберкульоз як соціальна хвороба суспільства»
Created 02.10.2013 10:32
Нещодавно на факультеті економіки студентами 1 та 2 курсів спеціальностей «Маркетинг», «Менеджмент організацій та адміністрування» було прослухано лекцію «Туберкульоз як соціальна хвороба суспільства».
Лікар Дитячої обласної клінічної лікарні, завідувач відділення «Рентгенології» Яковенко Анна Вікторівна ознайомила студентів з методами попередження та профілактики хвороби туберкульоз.
Враховуючи те, що профілактичні заходи такого тяжкого та розповсюдженого захворювання важливі кожному, виявлення туберкульозу на ранній стадії дає можливість вилікувати його повністю, а прості заходи профілактики допоможуть попередити захворювання.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/217/190932-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/128/190936-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/312/190940-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)