About University / Новини університету / УЧАСТЬ КАФЕДРИ ДУіМС В ЗАСІДАННІ ФАХОВОЇ МЕРЕЖІ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ У СФЕРІ ОСВІТИ ЗА УЧАСТЮ ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ АНДРІЯ СТАШКІВА |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-kafedri-duims-v-zasiidannii-fahovoyi-merezhii-hersons-koyi-oblastii-z-viriishennya-problemnih-pitan-u-sferii-osviiti-za-uchastyu-zastupnika-miiniistra-osviiti-ii-nauki-ukrayini-andriiya-stashkiiva/609786-5-ukr-UA/UCHAST-KAFEDRI-DUiMS-V-ZASIIDANNII-FAHOVOYI-MEREZHII-HERSONS-KOYI-OBLASTII-Z-VIRIISHENNYA-PROBLEMNIH-PITAN-U-SFERII-OSVIITI-ZA-UCHASTYU-ZASTUPNIKA-MIINIISTRA-OSVIITI-II-NAUKI-UKRAYINI-ANDRIIYA-STASHKIIVA_medium.png)
УЧАСТЬ КАФЕДРИ ДУіМС В ЗАСІДАННІ ФАХОВОЇ МЕРЕЖІ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ У СФЕРІ ОСВІТИ ЗА УЧАСТЮ ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ АНДРІЯ СТАШКІВА
Created 06.09.2023 13:10
05 вересня 2023 року на запрошення Херсонського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» науково-педагогічні працівники кафедри державного управління і місцевого самоврядування в.о. завідувача кафедри, доктор наук з державного управління, професор Вікторія ФІЛІППОВА, кандидат наук з державного управління, доцент Лариса ОЛЕНКОВСЬКА, взяли участь в засіданні фахової мережі Херсонської області з вирішення проблемних питань у сфері освіти за участю заступника Міністра освіти і науки України Андрія Сташківа.
У роботі заходу також взяли участь представники військової адміністрації Херсонської області, Херсонських районних військових адміністрацій Херсонської області, відділів освіти та представники громадянського суспільства.
Метою заходу, організованого Асоціацією міст України у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні став аналіз та обговорення проблемних питань та актуальних потреб муніципалітетів у сфері освіти в умовах воєнного стану, а також вироблення рекомендацій щодо їх вирішення.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-09-06_12-55-48/609792-1-ukr-UA/image_2023-09-06_12-55-48_ultralarge.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-09-06_12-56-05/609796-1-ukr-UA/image_2023-09-06_12-56-05_ultralarge.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-09-06_12-55-57/609800-1-ukr-UA/image_2023-09-06_12-55-57_ultralarge.png)