About University / Новини університету / УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ ПАРАДИГМИ РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-u-miizhnarodniij-konferenciiyi-suchasnii-paradigmi-rozvitku-naciional-noyi-ta-sviitovoyi-ekonomiiki/615705-1-ukr-UA/UCHAST-U-MIIZHNARODNIIJ-KONFERENCIIYI-SUCHASNII-PARADIGMI-ROZVITKU-NACIIONAL-NOYI-TA-SVIITOVOYI-EKONOMIIKI_medium.png)
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ ПАРАДИГМИ РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ»
Created 27.10.2023 11:26
В рамках реалізації угоди про співпрацю між ХНТУ і Молдавським державним університетом викладачі і здобувачі кафедри зовнішньоекономічної діяльності ХНТУ взяли участь у міжнародній конференції «Сучасні парадигми розвитку національної та світової економіки», яка відбулася у м. Кишинів (Республіка Молдова) у жовтні2023 року.
Метою участі стала можливість внести свій вклад у бачення глобальних проблем, поділитись своїми інноваційними ідеями та результатами досліджень. До участі в конференції було залучено науковців, викладачів, представників бізнесу різних країн світу. Цікаву і успішну презентацію результатів наукових досліджень англійською мовою надали к.е.н., доц. Лілія Чайка-Петегирич та студентка 4 курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» Вікторія Степанова.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-10-26_10-03-07/615711-1-ukr-UA/photo_2023-10-26_10-03-07.jpg)