About University / Новини університету / Участь викладачів ХНТУ в міжнародній освітній програмі підвищення кваліфікації державних службовців |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/uchast-vikladachiv-hntu-v-mizhnarodnij-osvitnij-programi-pidvischennya-kvalifikaciyi-derzhavnih-sluzhbovciv/203728-1-ukr-UA/Uchast-vikladachiv-HNTU-v-mizhnarodnij-osvitnij-programi-pidvischennya-kvalifikaciyi-derzhavnih-sluzhbovciv_medium.jpg)
Участь викладачів ХНТУ в міжнародній освітній програмі підвищення кваліфікації державних службовців
Created 05.05.2014 16:22
Нещодавно делегація кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ у складі завідувача кафедри, д.держ.упр., професора, заслуженого працівника освіти України І.П. Лопушинського, доцентів кафедри, к.держ.упр. Проніної О.В. та Казюк Я.М., слухачів магістратури державної служби М. Акінгіна та О. Акімченкова взяла участь у міжнародній освітній програмі підвищення кваліфікації державних службовців у сфері європейської інтеграції та державного управління, організованій для делегації Національної академії державного управління при Президентові України.
Учасники поїздки відвідали Німеччину, Францію, Бельгію та Нідерланди. У ході поїздки делегація побувала в Національних зборах (Нижній палаті) Парламенту Франції, Департаменті міжнародних відносин Національної школи адміністрації Франції (l'ENA), Європейському парламенті (Брюссель) та Сенаті Нідерландів.
Члени делегації по закінченні поїздки отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00127/203735-1-ukr-UA/image001_large.jpg)
Жаклін Реплєр – голова Департаменту Європи Управління міжнародних відносин Національної школи адміністрації Франції (l'ENA) (крайня зліва) та Я.М. Казюк, О.В. Проніна і І.П. Лопушинський |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00210/203739-1-ukr-UA/image002_large.jpg)
Фредерік Тайє – співробітник Управління міжнародних парламентських асамблей Національних зборів Франції (у центрі) та І.П. Лопушинський і М.О. Акінгін |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00324/203743-1-ukr-UA/image003_large.jpg)
Ельмар Брок – голова Комітету Європарламенту із закордонних справ (м. Брюсель) (другий зліва) і Я.М. Казюк, І.П. Лопушинський та О.В. Проніна |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00414/203747-1-ukr-UA/image004_large.jpg)
І.П. Лопушинський в Національних зборах Франції |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00610/203751-1-ukr-UA/image006_large.jpg)
І.П. Лопушинський у Національній школі адміністрації Франції |