About University / Новини університету / ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ – ГОЛОВА ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ В УНІВЕРСИТЕТІ-ПАРТНЕРІ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/docent-kafedri-fiinansiiv-obliiku-ta-opodatkuvannya-golova-ekzamenaciijnoyi-komiisiiyi-v-uniiversitetii-partnerii/605240-1-ukr-UA/DOCENT-KAFEDRI-FIINANSIIV-OBLIIKU-TA-OPODATKUVANNYA-GOLOVA-EKZAMENACIIJNOYI-KOMIISIIYI-V-UNIIVERSITETII-PARTNERII_medium.png)
ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ – ГОЛОВА ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ В УНІВЕРСИТЕТІ-ПАРТНЕРІ
Created 05.07.2023 15:27
До участі в захисті кваліфікаційних робіт бакалаврів можуть бути запрошені фахівці-практики залежно від своїх професійних навичок, досвіду та кваліфікації.
Так, до співпраці з ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» в якості Голови екзаменаційної комісії спеціальності 242 «Туризм і рекреація» була запрошена к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Таміла ЧИЖОВА, яка поєднує науково-викладацьку діяльність з практичною складовою в якості директора туристичної агенції «АКВАВІТА».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-07-05_15-24-01/605246-1-ukr-UA/image_2023-07-05_15-24-01_ultralarge.png)
Захист кваліфікаційної роботи бакалавра є важливим етапом в академічному процесі, який дозволяє студентам продемонструвати свої знання, дослідницькі навички та вміння аргументувати власні думки.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-07-05_15-24-07/605250-1-ukr-UA/image_2023-07-05_15-24-07_ultralarge.png)
Успішний захист має позитивні наслідки для студентів, такі як отримання високих оцінок, розширення можливостей для подальших наукових досліджень або перспектив професійного розвитку.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-07-05_15-24-12/605254-1-ukr-UA/image_2023-07-05_15-24-12_ultralarge.png)
Він також сприяє підвищенню самовпевненості студентів у їхніх здібностях і показує їхню готовність до майбутніх академічних чи професійних викликів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-07-05_15-24-19/605258-1-ukr-UA/image_2023-07-05_15-24-19_ultralarge.png)
Кафедра фінансів, обліку та оподаткування Херсонського національного технічного університету постійно розширює співпрацю із закладами вищої освіти України і сподівається на подальше успішне та продуктивне співробітництво з Державним вищим навчальним закладом «Приазовський державний технічний університет».