About University / Новини університету / До ХНТУ завітав декан факультету мистецтв Університету Дев’ятого вересня Хасі Якупа Йоздуна |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/do-hntu-zavitav-dekan-fakul-tetu-mistectv-universitetu-dev-yatogo-veresnya-hasi-yakupa-jozduna/358230-1-ukr-UA/Do-HNTU-zavitav-dekan-fakul-tetu-mistectv-Universitetu-Dev-yatogo-veresnya-Hasi-YAkupa-Jozduna_medium.jpg)
До ХНТУ завітав декан факультету мистецтв Університету Дев’ятого вересня Хасі Якупа Йоздуна
Created 26.04.2019 10:01
Цього тижня до нашого університету завітав наш друг, колега, декан факультету мистецтв Університету Дев’ятого вересня Хасі Якупа Йоздуна. Який привіз експонати – роботи своїх колег з Туреччини для виставки, відкриття якої відбулося 23 квітня у виставковій залі НСХУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-18/358246-1-ukr-UA/FOTO-1_ultralarge.jpg)
Також цього дня Хасі Якупа Йоздуна провів лекцію для студентів кафедри дизайну, де більш детально розповів про свій університет та його спеціальності.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-25/358254-1-ukr-UA/FOTO-2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-35/358258-1-ukr-UA/FOTO-3_ultralarge.jpg)
Також наш турецький гість ознайомився з аудиторіями, які були оновлені студентами кафедри дизайну ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-44/358262-1-ukr-UA/FOTO-4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-53/358266-1-ukr-UA/FOTO-5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-5a2/358270-1-ukr-UA/FOTO-5A_ultralarge.jpg)
Наступного дня пан Хасі Якупа Йоздуна відвідав наш благодійний ярмарок в 1 корпусі ХНТУ та підписав договір між університетами.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-62/358274-1-ukr-UA/FOTO-6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-7/358278-1-ukr-UA/FOTO-7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-83/358282-1-ukr-UA/FOTO-8_ultralarge.jpg)
Разом із представниками кафедри дизайну пан Хасі Якупа Йоздуна відвідав «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького» та вежу Вітовта у с. Козацькому.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-9/358286-1-ukr-UA/FOTO-9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-10/358290-1-ukr-UA/FOTO-10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-11/358294-1-ukr-UA/FOTO-11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/12129/358298-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
Наступний свій візит до ХНТУ пан Хасі Якупа Йоздуна запланував на початок вересня в рамках Міжнародної науково-практичної конференції, що відбудеться на кафедрі дизайну. Для участі у конференції до нашого вишу приїде широке представництво професорсько-викладацького складу факультету мистецтв Ізмірського університету дев’ятого вересня.
Усі, хто бажає, можуть насолодитися творчістю наших турецьких колег у виставкому залі НСХУ на проспекті Ушакова, 30/1. Експозиція буде представлена до 9 травня 2019 р.