About University / Новини університету / Добро починається з тебе! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/dobro-pochinaet-sya-z-tebe!/423427-1-ukr-UA/Dobro-pochinaet-sya-z-tebe!_medium.jpg)
Добро починається з тебе!
Created 24.12.2019 14:42
Виховання милосердя у молоді – важливий етап формування особистості. 23 грудня студенти ХНТУ відвідали притулок для тварин «4 Лапи» і подарували часточку різдвяного тепла друзям нашим меншим. Закупили корм, теплі речі на кошти від благодійного ярмарку «Вкраїна калинова».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1669/423434-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2506/423438-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3421/423442-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4346/423446-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5270/423450-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6229/423454-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-fee542d884138c0174cf5f78f1382954-v/423752-1-ukr-UA/IMG-fee542d884138c0174cf5f78f1382954-V_ultralarge.jpg)
Дякуємо професорсько-викладацькому складу за активну участь. Щиро вітаємо усіх з прийдешніми святами!