About University / Новини університету / ХНТУ ТА ХНА В РАМКАХ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ СТАЛИ ПАРТНЕРАМИ В ПРОВЕДЕННІ V МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/hntu-ta-hna-v-ramkah-memorandumu-pro-spiivpracyu-stali-partnerami-v-provedennii-v-miizhnarodnoyi-naukovo-praktichnoyi-konferenciiyi/633175-1-ukr-UA/HNTU-TA-HNA-V-RAMKAH-MEMORANDUMU-PRO-SPIIVPRACYU-STALI-PARTNERAMI-V-PROVEDENNII-V-MIIZHNARODNOYI-NAUKOVO-PRAKTICHNOYI-KONFERENCIIYI_medium.png)
ХНТУ ТА ХНА В РАМКАХ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ СТАЛИ ПАРТНЕРАМИ В ПРОВЕДЕННІ V МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
Created 23.02.2024 15:33
📢 ХНТУ в рамках меморандуму про співпрацю з Хортицькою національною академією став партнером в проведенні V Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених "Освітні і культурно-мистецькі практики в контексті інтеграції України у міжнародний науково-інноваційний простір в умовах воєнного часу".
Запрошуємо колег до участі!!!
🗓 18-19 квітня 2024 року
☝️Участь БЕЗКОШТОВНА!
⏰ Дедлайн - 7 квітня 2024 р.
💻 Онлайн (Zoom, Youtube)