About University / Новини університету / НАША СТУДЕНТКА ОКША ЛЮБОВ ЗАЙНЯЛА 1 МІСЦЕ У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БОКСУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/nasha-studentka-oksha-lyubov-zajnyala-1-miisce-u-chempiionatii-ukrayini-z-boksu/604189-1-ukr-UA/NASHA-STUDENTKA-OKSHA-LYUBOV-ZAJNYALA-1-MIISCE-U-CHEMPIIONATII-UKRAYINI-Z-BOKSU_medium.png)
НАША СТУДЕНТКА ОКША ЛЮБОВ ЗАЙНЯЛА 1 МІСЦЕ У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БОКСУ
Created 27.06.2023 10:00
Окша Любов, студентка 1 курсу магістратури спеціальності 181 "Харчові технології", здобула неймовірне досягнення, ставши переможницею на Чемпіонаті України серед студентів з боксу у категорії 57 кг.
Любов стала яскравим прикладом успіху і відданості спорту серед студентів. Її досягнення підтверджують важливість підтримки спортивних інтересів студентів університету та розвитку їхнього потенціалу.
Висловлюємо щиру вдячність Любові за її великий внесок у престиж нашого університету. Такі успіхи стимулюють інших студентів до досягнення власних цілей і дають віру у те, що важка праця й визначений напрямок завжди приведуть до перемоги.
Бажаємо Окші Любов подальших здобутків у спорті та наукових стежках. Нехай її приклад надихає інших студентів до великих справ!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-06-27_09-57-03/604195-1-ukr-UA/photo_2023-06-27_09-57-03_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-06-27_09-45-00/604199-1-ukr-UA/photo_2023-06-27_09-45-00_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-06-27_09-45-07/604203-1-ukr-UA/photo_2023-06-27_09-45-07_ultralarge.jpg)