About University / Новини університету / НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПІДВИЩИЛИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/naukovo-pedagogiichnii-praciivniki-kafedri-derzhavnogo-upravliinnya-ii-miiscevogo-samovryaduvannya-piidvischili-svoyu-kvaliifiikaciiyu/561249-1-ukr-UA/NAUKOVO-PEDAGOGIICHNII-PRACIIVNIKI-KAFEDRI-DERZHAVNOGO-UPRAVLIINNYA-II-MIISCEVOGO-SAMOVRYADUVANNYA-PIIDVISCHILI-SVOYU-KVALIIFIIKACIIYU_medium.jpg)
НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПІДВИЩИЛИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ
Created 06.09.2022 21:40
Науково-педагогічні працівники кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ доктор наук з державного управління, професор Р.М. Плющ, доктор наук з державного управління, доцент Т.В. Малахова, доценти кафедри М.І. Губа та В.М. Демченко в ході підготовки до нового, 2022-2023 навчального року пройшли підвищення кваліфікації в Мірегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в обсязі 180 год.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2022-09-06_15-49-58-185/561255-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2022-09-06_15-49-58-185_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2022-09-06_15-49-59-254/561259-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2022-09-06_15-49-59-254_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2022-09-06_15-50-00-262/561263-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2022-09-06_15-50-00-262_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2022-09-06_15-50-01-217/561267-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2022-09-06_15-50-01-217_ultralarge.jpg)
У ході підготовки викладачі кафедри ознайомилися зі специфікою діяльності Національного агентства України з питань державної служби, його територіальних підрозділів, зокрема в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, вивчили нову законодавчу базу щодо проходження служби в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, у тому числі проєкт Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", прочитали низку лекцій для публічних службовців, зокрема з питань: запобігання корупції та забезпечення доброчесності; інформаційної безпеки; комунікації та взаємодії, впровадження змін; стратегічного управління та планування.