About University / Новини університету / ПІДСУМКИ ФОТО ФЛЕШМОБУ "КОЛЬОРИ ПРАПОРУ У МОЄМУ ЖИТТІ" |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/piidsumki-foto-fleshmobu-kol-ori-praporu-u-moiemu-zhittii/608487-1-ukr-UA/PIIDSUMKI-FOTO-FLESHMOBU-KOL-ORI-PRAPORU-U-MOIEMU-ZHITTII_medium.png)
ПІДСУМКИ ФОТО ФЛЕШМОБУ "КОЛЬОРИ ПРАПОРУ У МОЄМУ ЖИТТІ"
Created 25.08.2023 12:40
23 серпня Херсонський національний технічний університет (ХНТУ) ініціював проведення патріотичного фото-флешмобу під назвою "Кольори прапору у моєму житті", який був приурочений до Дня Державного Прапора України.
Студенти та викладачі ХНТУ приєдналися до цього флешмобу з великим ентузіазмом. Вони не лише вшанували прапор України, а й показали, як ці кольори переплітаються з нашим повсякденним життям. Учасники флешмобу ділилися своїми фотографіями, на яких були присутні предмети та явища у відтінках синього та жовтого - символічні кольори прапора.
Загалом до оргкомітету надійшло понад 30 фотозображень, які впродовж дня були опубліковані в сторіз соціальних мереж Facebook та Instagram нашого університету. Найактивнішою учасницею стала студентка кафедри дизайну Ірина Сергєєва.
Також в цей день всі співробітники університету, які працюють на місці його тимчасового переміщення в Хмельницькому, прийшли в блакитно-жовтому одязі, чим додатково створили святковий настрій один одному.
Ця ініціатива стала не лише важливою відзнакою Дня Державного Прапора, а й показала єдність та патріотизм спільноти ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-21_15-08-27/608493-1-ukr-UA/photo_2023-08-21_15-08-27_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-21_15-11-12/608497-1-ukr-UA/photo_2023-08-21_15-11-12_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_11-05-05/608501-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_11-05-05_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_12-07-17/608505-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_12-07-17_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_12-33-54/608509-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_12-33-54_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_12-48-16/608513-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_12-48-16_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_12-56-40/608517-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_12-56-40_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_13-05-54/608521-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_13-05-54_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_13-05-55/608525-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_13-05-55_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_13-26-43/608529-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_13-26-43_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_14-07-41/608533-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_14-07-41_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_14-08-22/608537-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_14-08-22_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_14-25-06/608541-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_14-25-06_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_14-29-39/608545-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_14-29-39_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_14-31-58/608549-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_14-31-58_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_15-44-06/608553-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_15-44-06_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_16-31-09/608557-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_16-31-09_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_17-49-36/608561-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_17-49-36_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_19-28-49/608565-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_19-28-49_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_23-47-54-2/608569-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_23-47-54-2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_23-47-54-3/608573-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_23-47-54-3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-22_23-47-54/608577-1-ukr-UA/photo_2023-08-22_23-47-54_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-23_00-34-07/608581-1-ukr-UA/photo_2023-08-23_00-34-07_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-23_09-19-26/608585-1-ukr-UA/photo_2023-08-23_09-19-26_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-23_10-43-50/608589-1-ukr-UA/photo_2023-08-23_10-43-50_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-23_12-24-27/608593-1-ukr-UA/photo_2023-08-23_12-24-27_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-23_13-33-35/608597-1-ukr-UA/photo_2023-08-23_13-33-35_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-23_15-35-32/608601-1-ukr-UA/photo_2023-08-23_15-35-32_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-23_22-47-40/608605-1-ukr-UA/photo_2023-08-23_22-47-40_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-25_12-20-05/608609-1-ukr-UA/photo_2023-08-25_12-20-05_ultralarge.jpg)