About University / Новини університету / ПРЕДСТАВНИКИ ХНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ОПРАЦЮВАННЯ ПИТАНЬ ОСУЧАСНЕННЯ СИМВОЛІКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/predstavniki-hntu-vzyali-uchast-u-pershomu-zasiidannii-robochoyi-grupi-z-opracyuvannya-pitan-osuchasnennya-simvoliiki-hersons-koyi-oblastii/571449-1-ukr-UA/PREDSTAVNIKI-HNTU-VZYALI-UCHAST-U-PERSHOMU-ZASIIDANNII-ROBOCHOYI-GRUPI-Z-OPRACYUVANNYA-PITAN-OSUCHASNENNYA-SIMVOLIIKI-HERSONS-KOYI-OBLASTII_medium.jpg)
ПРЕДСТАВНИКИ ХНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ОПРАЦЮВАННЯ ПИТАНЬ ОСУЧАСНЕННЯ СИМВОЛІКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Created 19.01.2023 12:52
Наприкінці 2022 року Херсонська обласна військова адміністрація ініціювала створення робочої групи з опрацювання питань щодо осучаснення символіки Херсонської області, до складу якої увійшли й представники ХНТУ:
• Чепелюк Олена Валеріївна Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри дизайну, В.о. ректора Херсонського національного технічного університету
• Артеменко Марія Павлівна Кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну, Перший проректор Херсонського національного технічного університету
• Крижановський Віталій Миколайович Доцент кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету
• Татарченко Олександр Борисович Кандидат історичних наук, доцент кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін Херсонського національного технічного університету
03.02.2023 відбулося перше засідання робочої групи, на якому обговорили актуальність оновлення символіки області в умовах сьогодення та сформували план подальших дій.
Мова йшла перш за все за оновлення гербу Херсона та повернення до історичного коріння в його символіці.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/clipboard_image_2e64b2eef3d81a05/571455-1-ukr-UA/clipboard_image_2e64b2eef3d81a05.jpg)