About University / Новини університету / Студент групи 4МЕВ Г. Зюбанов пройшов тренінг для майбутніх експертів з акредитації освітніх програм |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/student-grupi-4mev-g.-zyubanov-projshov-trening-dlya-majbutnih-ekspertiv-z-akreditaciyi-osvitnih-program/473808-1-ukr-UA/Student-grupi-4MEV-G.-Zyubanov-projshov-trening-dlya-majbutnih-ekspertiv-z-akreditaciyi-osvitnih-program_medium.jpg)
Студент групи 4МЕВ Г. Зюбанов пройшов тренінг для майбутніх експертів з акредитації освітніх програм
Created 22.12.2020 12:07
Студент групи 4МЕВ спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» (ОПП «Міжнародний бізнес») пройшов тренінг для майбутніх експертів з акредитації освітніх програм.
15-16 грудня 2020 року Зюбанов Гліб, студент групи 4МЕВ спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» (ОПП «Міжнародний бізнес») був учасником тренінгу для майбутніх експертів з акредитації освітніх програм. Програма тренінгу передбачає набуття навичок аналізу відомостей про самооцінювання ОП, групової роботи із ідентифікації необхідних фактів та доказів, а також ряд практичних симуляцій основних етапів процесу акредитації ОП.
Успішне проходження тренінгу є необхідною умовою для експертів з акредитації освітніх програм і наш студент із гідністю його пройшов. Вітаємо!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/162aa4ef-efad-4b19-99fd-3103b0943058/473814-1-ukr-UA/162AA4EF-EFAD-4B19-99FD-3103B0943058_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/57170a6d-eabf-470c-b1cb-3293faaab788/473818-1-ukr-UA/57170A6D-EABF-470C-B1CB-3293FAAAB788_ultralarge.jpg)