About University / Новини університету / ТВОРЧІСТЬ ТА ВИРОБНИЦТВО АБО ЯК ПРОСУВАЄТЬСЯ ПРОЕКТ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ХНТУ З УКРАЇНСЬКИМ БРЕНДОМ ОДЯГУ EVGAKIDS |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/tvorchiist-ta-virobnictvo-abo-yak-prosuvaiet-sya-proekt-kafedri-dizajnu-hntu-z-ukrayins-kim-brendom-odyagu-evgakids/496634-1-ukr-UA/TVORCHIIST-TA-VIROBNICTVO-ABO-YAK-PROSUVAIET-SYA-PROEKT-KAFEDRI-DIZAJNU-HNTU-Z-UKRAYINS-KIM-BRENDOM-ODYAGU-EVGAKIDS_medium.jpg)
ТВОРЧІСТЬ ТА ВИРОБНИЦТВО АБО ЯК ПРОСУВАЄТЬСЯ ПРОЕКТ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ХНТУ З УКРАЇНСЬКИМ БРЕНДОМ ОДЯГУ EVGAKIDS
Created 14.04.2021 15:54
У кінці лютого 2021 року кафедра дизайну ХНТУ запустила з одним з найбільших українських брендів дитячого одягу EvgaKids спільний проект-конкурс на розробку Family Look для їхньої літньої колекції. Наші студенти-дизайнери одягу отримали можливість масштабного втілення своїх ідей у масове виробництво.
Стартував проект з ознайомчої екскурсії виробничими цехами бренду та презентації студентам мудборда й концепції майбутньої літної колекції.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1971/496640-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Протягом наступних 10 днів студенти працювали над ескізами. Найактивнішими виявились студенти 2 курсу, в результаті значна частка група 2Д3 стали півфіналістами конкурсу.
Роботи півфіналістів обиралися як представниками компанії EvgaKids та і їх клієнтами в соцмережах. Приємно зазначити, що пост із голосуванням зібрав 1353 коментаря.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2734/496644-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3601/496648-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
У результаті підведення підсумків до півфіналу вийшли чотири студенти:
- Катерина Бондаренко
- Анастасія Куликова
- Софія Єрифа
- Микола Татарський
Вказані студенти вже протягом місяця плідно співпрацюють з конструкторами та технологами підприємства, адаптували свої моделі до вимог виробництва, розробили технічні рисунки до них, а зараз чекають на першу примірку.
В подальшому їх чекає голосування за найкращий відшитий образ, воно і визначить головного переможця.
Детальніше про проект в наступних повідомленнях. Всі етапи розкриваюся в соцмережах бренду EvgaKids ( @ evgakids ) та кафедри Дизайну ХНТУ ( @_kaf_design_kntu_ ).
Слідкуйте за нами – буде цікаво!!!