About University / Новини університету / У ХНТУ пройшла наймасштабніша «IT Connection Conference» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/u-hntu-projshla-najmasshtabnisha-it-connection-conference/376362-1-ukr-UA/U-HNTU-projshla-najmasshtabnisha-IT-Connection-Conference_medium.jpg)
У ХНТУ пройшла наймасштабніша «IT Connection Conference»
Created 25.11.2019 11:08
23 листопада в Херсонському національному технічному університеті провели «IT Connection Conference». До нас завітали гості не тільки з інших міст України, але й із за кордону.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3617720299ee895b859503bfc03b44a7_xl/376417-1-ukr-UA/3617720299ee895b859503bfc03b44a7_XL_ultralarge.jpg)
Херсонський національний технічний університет (ХНТУ) та ГО «ІТ Connection» підписали меморандум про партнерство та співробітництво з метою вирішення проблеми забезпечення сфери інформаційних технологій підготовленими кадрами; забезпечення максимально ефективного використання освітніх і наукових можливостей ХНТУ та потенціалу ГО «ІТ Connection» в процесі розбудови інформаційної інфраструктури та спільноти Херсонщини та організації випуску високотехнологічної інформаційно-телекомунікаційної продукції; подолання негативних тенденцій у соціальній сфері, збереження трудового потенціалу Херсонської області, сприяння у працевлаштуванні випускників ХНТУ на провідних підприємствах у галузі інформаційних технологій.
Мета конференції – об’єднання усіх членів ІТ-спільноти Херсонської області для сприяння підвищенню конкурентоспроможності регіону та ІТ-бізнесу через місцеві взаємодії спеціалістів, компаній з владою і бізнесом за межами ІТ.
Відкрив конференцію голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, який зазначив, що IT- сектор – це сектор, де накопичується велика кількість лідерів та новаторів, які допомагають вдосконалювати та спрощувати наше повсякденне життя, і побажав успіхів, наснаги та плідних дискусій.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1644/376369-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2480/376373-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
На конференцію з’їхалися спікери, які є абсолютними експертами у своїй області та мають великий досвід у професійній діяльності. Вони поділилися успішними кейсами реалізації проєктів. Серед відомих спікерів Макс Бахматов – підприємець та керуючий партнер UNIT.City та Ілля Соколюк – заступник Генерального директора monobank.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3396/376377-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4326/376381-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5252/376385-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6213/376389-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7194/376393-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Зустріч була цікавою для тих, хто цікавиться ІТ-сферою, ІТ-спеціалістів, Web-дизайнерів, менеджерів проектів, маркетологів, менеджерів з продажів, Digital-спеціалістів, власників бізнесу та стартаперів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8156/376397-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
У рамках «IT Connection Conference» провели 6 потоків. «Увійти в ІТ» - для тих, хто хотів дізнатися усе необхідне для побудови своєї кар’єри в ІТ. «Суміжне з ІТ», «Менеджмент в IT», «Управління в ІТ» - для маркетологів, менеджерів та менеджерів з продажів в IT. «Я ІТ-спеціаліст» та «Я WEB-спеціаліст» - для ІТ-спеціалістів з досвідом.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9124/376401-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/10110/376405-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11179/376409-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
Дуже дякуємо за візит. Конференція була надзвичайно цікавою і корисною.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/12144/376413-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
.