About University / Новини університету / У ХНТУ відбувся онлайн-день відкритих дверей «Весна надій з ХНТУ. Абітурієнт 2021» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/u-hntu-vidbuvsya-onlajn-den-vidkritih-dverej-vesna-nadij-z-hntu.-abiturient-2021/497191-1-ukr-UA/U-HNTU-vidbuvsya-onlajn-den-vidkritih-dverej-Vesna-nadij-z-HNTU.-Abiturient-2021_medium.jpg)
У ХНТУ відбувся онлайн-день відкритих дверей «Весна надій з ХНТУ. Абітурієнт 2021»
Created 15.04.2021 15:56
15 квітня 2021 року о 15.00 відбулася онлайн-трансляція дня відкритих дверей «Весна надій з ХНТУ. Абітурієнт 2021».
У цьому році захід проходив у незвичайному форматі – за допомою платформи Zoom. Під час онлайн-зустрічі абітурієнти отримали вичерпну інформацією про умови вступу до Херсонського національного технічного університету, ознайомилися з усіма спеціальностями, мали змогу ставити питання у прямому ефірі.
Шановні абітурієнти, звертаємо увагу, шо у нас також будуть проходити онлайн-дні відкритих дверей усіх факультетів ХНТУ та підготовчого відділення. Графік розміщено на головній сторінці офіційного сайту, соціальних мережах та групах у Viber і Telegram.
Приєднуйтесь. До нових зустрічей!