About University / Новини університету / УЧАСТЬ У РОБОТІ ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ТА ГЛОБАЛЬНІ ІМПЕРАТИВИ" |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-u-robotii-iiii-miizhnarodnoyi-naukovo-praktichnoyi-konferenciiyi-publiichne-upravliinnya-v-ukrayinii-vikliki-s-ogodennya-ta-global-nii-iimperativi/598584-1-ukr-UA/UCHAST-U-ROBOTII-IIII-MIIZHNARODNOYI-NAUKOVO-PRAKTICHNOYI-KONFERENCIIYI-PUBLIICHNE-UPRAVLIINNYA-V-UKRAYINII-VIKLIKI-S-OGODENNYA-TA-GLOBAL-NII-IIMPERATIVI_medium.jpg)
УЧАСТЬ У РОБОТІ ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ТА ГЛОБАЛЬНІ ІМПЕРАТИВИ"
Created 19.05.2023 13:34
18 травня 2023 року завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Іван Лопушинський у дистанційному форматі взяв участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи", що відбулася на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Професор Лопушинський представив повідомлення на тему: "Забезпечення безбар'єрності в органах публічної влади України як рівної можливості для всіх суспільних груп населення".