About University / Новини університету / Участь професорки кафедри державного управління і місцевого самоврядування Філіппової В. Д. в роботі тимчасової робочої групи з визначення критеріїв спроможності ЗНЗ Херсонської області |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-profesorki-kafedri-derzhavnogo-upravlinnya-i-miscevogo-samovryaduvannya-filippovoyi-v.-d.-v-roboti-timchasovoyi-robochoyi-grupi-z-viznachennya-kriteriyiv-spromozhnosti-znz-hersons-koyi-oblasti/517268-1-ukr-UA/Uchast-profesorki-kafedri-derzhavnogo-upravlinnya-i-miscevogo-samovryaduvannya-Filippovoyi-V.-D.-v-roboti-timchasovoyi-robochoyi-grupi-z-viznachennya-kriteriyiv-spromozhnosti-ZNZ-Hersons-koyi-oblasti_medium.jpg)
Участь професорки кафедри державного управління і місцевого самоврядування Філіппової В. Д. в роботі тимчасової робочої групи з визначення критеріїв спроможності ЗНЗ Херсонської області
Created 29.07.2021 09:05
27 липня 2021 року доктор наук з державного управління, професорка кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету Вікторія Філіппова взяла участь у роботі тимчасової робочої групи з визначення критеріїв спроможності загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області надавати якісні освітні послуги. До складу тимчасової робочої групи увійшли представники Херсонської обласної ради, управління Державної служби якості освіти у Херсонській області та представники закладів вищої освіти Херсонщини.
Результатом роботи тимчасової робочої групи стало розроблення критеріїв та індикаторів спроможності закладів загальної середньої освіти Херсонської області надавати якісні і доступні освітні послуги. Метою розробки та подальшого застосування зазначених критеріїв і індикаторів є аналіз поточної ситуації в частині надання освітніх послуг закладом загальної середньої освіти (ЗЗСО); збирання та систематизація даних та документів, що регулюють надання освітніх послуг ЗЗСО, оцінювання якості та системності надання таких послуг; визначення перспектив розвитку ЗЗСО з точки зору надання якісних та доступних освітніх послуг; забезпечення постійного зв’язку між громадянами та місцевою владою як постачальниками освітніх послуг.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2_ultralarge15/517274-1-ukr-UA/2_ultralarge_ultralarge.jpg)