About University / Новини університету / Участь студентів факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва у місячнику легалізації трудових відносин |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-studentiv-fakul-tetu-ekonomiki-biznes-analitiki-ta-pidpriemnictva-u-misyachniku-legalizaciyi-trudovih-vidnosin/429028-1-ukr-UA/Uchast-studentiv-fakul-tetu-ekonomiki-biznes-analitiki-ta-pidpriemnictva-u-misyachniku-legalizaciyi-trudovih-vidnosin_medium.jpg)
Участь студентів факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва у місячнику легалізації трудових відносин
Created 14.02.2020 11:56
13 лютого 2020 року у Херсонському національному технічному університеті за ініціативи завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сідельникової Лариси Петрівни та підтримки декана факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Волкової Олени Володимирівни відбулася зустріч студентів факультету із заступником начальника Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Климом Ігорем Вікторовичем.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1683/429035-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2523/429039-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Зустріч відбулася в рамках місячника легалізації найманої праці та трудових відносин, метою якого є зменшення «тіньової зайнятості» шляхом проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо економічних, соціальних та етичних переваг отримання легальних доходів та легалізації зайнятості.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3435/429043-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
У ході зустрічі Ректор університету Бардачов Юрій Миколайович та заступник начальника ГУ ДПС Клим Ігор Вікторович обговорили важливі питання щодо подальшого працевлаштування випускників ХНТУ у територіальних органах Державної податкової служби України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4360/429047-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Дякуємо всім, хто долучився до обговорення нагальної теми сьогодення!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5280/429051-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6239/429055-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)