About University / Новини університету / Успішний захист магістрів з інженерії програмного забезпечення! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uspishnij-zahist-magistriv-z-inzheneriyi-programnogo-zabezpechennya!/347521-1-ukr-UA/Uspishnij-zahist-magistriv-z-inzheneriyi-programnogo-zabezpechennya!_medium.jpg)
Успішний захист магістрів з інженерії програмного забезпечення!
Created 16.01.2019 11:16
21-22 грудня 2018 року на кафедрі програмних засобів і технологій відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт освітньо-професійної програми «Програмне забезпечення систем». Магістри блискуче захистили результати своїх досліджень, впевнено відповідали на питання членів екзаменаційної комісії та показали зацікавленість у своїй професійній діяльності.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1453/347528-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2324/347532-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
У складі екзаменаційної комісії працювали завідувач кафедри програмних засобів і технологій, д.т.н., професор В.Г. Шерстюк, к.т.н., доценти М.В. Жарікова, О.М. Ляшенко, Р.М. Захарченко.
Голова комісії, проректор з науково-педагогічної роботи ХДМА, к.т.н., доцент А.П. Бень, відзначив високий рівень кваліфікаційних магістерських робіт, їх новизну, оригінальність тематики та практичну значущість отриманих результатів.
Ми пишаємося нашими випускниками та бажаємо їм успіху у всіх справах та починаннях і запрошуємо продовжити своє навчання в аспірантурі!