About University / Новини університету / ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ, Д.Е.Н., ПРОФЕСОРА ШАНДОВУ НАТАЛІЮ ВІКТОРІВНУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/viitaiemo-z-yuviileiem-zaviiduvacha-kafedri-ekonomiiki-piidpriiemnictva-ta-ekonomiichnoyi-bezpeki-d.e.n.-profesora-shandovu-nataliiyu-viiktoriivnu/601652-1-ukr-UA/VIITAIEMO-Z-YUVIILEIEM-ZAVIIDUVACHA-KAFEDRI-EKONOMIIKI-PIIDPRIIEMNICTVA-TA-EKONOMIICHNOYI-BEZPEKI-D.E.N.-PROFESORA-SHANDOVU-NATALIIYU-VIIKTORIIVNU_medium.jpg)
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ, Д.Е.Н., ПРОФЕСОРА ШАНДОВУ НАТАЛІЮ ВІКТОРІВНУ
Created 09.06.2023 11:16
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ завідувача кафедри Економіки, підприємництва та економічної безпеки, д.е.н., професора Шандову Наталію Вікторівну
Від щирого серця Бажаємо Вам здоров'я, миру, благополуччя, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів.Віримо, що невдовзі війна скінчиться і в Україні запанує мир. Ваш професіоналізм, багаторічний досвід, наполегливість і щире служіння науковій і освітянській справі - незамінні у підготовці висококваліфікованих економістів, на плечі яких ляже задача \ відновлення економіки нашої Батьківщини.Нехай доля допомагає Вам на цьому, шляху!