About University / Новини університету / Візит почесного професора Гельмута Шрайнера до ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vizit-pochesnogo-profesora-gel-muta-shrajnera-do-hntu2/373033-1-ukr-UA/Vizit-pochesnogo-profesora-Gel-muta-SHrajnera-do-HNTU_medium.jpg)
Візит почесного професора Гельмута Шрайнера до ХНТУ
Created 31.10.2019 15:17
У рамках багаторічної співпраці Херсонського національного технічного університету з компанією «Schreiner Group GmbH», зокрема з керівником «Schreiner innovation GmbH & CO. KG München», Почесним професором ХНТУ Гельмутом Шрайнером 29 жовтня 2019 року з робочим візитом до нашого вузу завітала німецька делегація у складі голови міжнародної компанії «Schreiner Group GmbH» Гельмута Ф. Шрайнера та голови асоціації підприємців Берліна Райнера Шамбергера.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1595/373040-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Почесний професор Гельмут Ф. Шрайнер зустрівся з ректором ХНТУ професором Ю.М. Бардачовим. Було обговорено підсумки стажування студентів на підприємствах Німеччини. Троє студентів ХНТУ (студент факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Таран Ілля; студентка факультету інженерії та транспорту Осадчук Вероніка; студент факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Черніков Олексій), які мали можливість проходити стажування, звітували про його результати. Почесний професор Гельмут Ф. Шрайнер висловив своє позитивне враження і подякував студентам за відповідальне ставлення до стажування. Також обговорювалися шляхи подальшого співробітництва.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2460/373044-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Д.т.н., професор, перший проректор ХНТУ Ю.Г. Розов звернувся до присутніх вступним словом. Подякував гостям за візит і співпрацю.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3380/373053-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Потім Гельмут Ф. Шрайнер провів для наших студентів цікаву лекцію, у 319 ауд. (І корпус), яка реконструйована і оснащена найновішим сучасним обладнанням завдяки професору. Лекція була надзвичайно цікава. Студенти були дуже активними і ставили багато питань. Велася жвава дискусія. Професор був задоволений такою взаємодією зі студентами.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4314/373062-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5242/373066-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6202/373070-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7186/373079-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8148/373083-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9119/373087-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Наприкінці лекції студенти, які проходили стажування на підприємствах Німеччини, закликали присутніх бути активними, підвищувати свою успішність у навчанні, вивчати іноземні мови, щоб мати можливість брати участь у різноманітних міжнародних програмах і стажуваннях.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/10106/373091-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
Колектив Херсонського національного технічного університету надзвичайно вдячний учасникам німецької делегації – голові міжнародної компанії «Schreiner Group GmbH» Гельмуту Ф. Шрайнеру та голові асоціації підприємців Берліна Райнеру Шамбергеру за візит і приділену увагу! Сподіваємось на подальшу співпрацю.