About University / Новини університету / Вшанування пам’яті загиблих героїв Другої світової війни та вбитих мирних жителів |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vshanuvannya-pam-yati-zagiblih-geroyiv-drugoyi-svitovoyi-vijni-ta-vbitih-mirnih-zhiteliv/359583-1-ukr-UA/Vshanuvannya-pam-yati-zagiblih-geroyiv-Drugoyi-Svitovoyi-vijni-ta-vbitih-mirnih-zhiteliv_medium.jpg)
Вшанування пам’яті загиблих героїв Другої світової війни та вбитих мирних жителів
Created 08.05.2019 21:17
Сьогодні у парку Слави відбулося вшанування пам’яті загиблих героїв Другої Світової війни та вбитих мирних жителів. Представники всіх факультетів студентства ХНТУ брали участь у загальноміському заході. Це не просто День пам’яті і примирення, це день, коли всі повинні зрозуміти, що найстрашнішим злом, яке існує у світі, є війна.
Друга Світова війна забрала близько 60 млн людей (у півтора раза більше населення України). Тому цей день – день історичної пам’яті і розуміння того, що потрібно зробити нам для того, щоб війна не прийшла на наші території. Сьогоднішні герої України і герої, які віддавали своє життя в 40-х рр. для перемоги над нацизмом – це люди, які гідні пам’яті та поваги.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/59835866_1137748193064182_887212811673927680_n/359590-1-ukr-UA/59835866_1137748193064182_887212811673927680_n_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/60030922_1137748303064171_7162684270543110144_n/359594-1-ukr-UA/60030922_1137748303064171_7162684270543110144_n_ultralarge.jpg)