About University / Новини університету / ЮЛІЯ САРІБЄКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ НА ЗАПЛАНОВАНОМУ ЗАСІДАННІ РАДИ ПРОРЕКТОРІВ З МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/yuliiya-sariibiekova-vzyala-uchast-na-zaplanovanomu-zasiidannii-radi-prorektoriiv-z-miizhnarodnogo-spiivrobiitnictva/611540-1-ukr-UA/YULIIYA-SARIIBIEKOVA-VZYALA-UCHAST-NA-ZAPLANOVANOMU-ZASIIDANNII-RADI-PROREKTORIIV-Z-MIIZHNARODNOGO-SPIIVROBIITNICTVA_medium.png)
ЮЛІЯ САРІБЄКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ НА ЗАПЛАНОВАНОМУ ЗАСІДАННІ РАДИ ПРОРЕКТОРІВ З МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
Created 19.09.2023 12:02
В рамках Спілки ректорів закладів вищої освіти України 14 вересня 2023 року проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Юлія Сарібєкова взяла участь на запланованому засіданні Ради проректорів з міжнародного співробітництва на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Основними питаннями на засіданні були: • співпраця з іноземними викладачами; • отримання грантів; • навчання іноземних студентів; • підвищення якості вищої освіти, тощо. Спільні зусилля, спрямовані на поглиблення інтернаціоналізації вищої освіти, й надалі сприятимуть розширенню міжнародногоспівробітництва на благо освіти й науки України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-09-15_11-29-18-3/611546-1-ukr-UA/photo_2023-09-15_11-29-18-3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-09-15_11-29-17-4/611550-1-ukr-UA/photo_2023-09-15_11-29-17-4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-09-15_11-29-17-3/611554-1-ukr-UA/photo_2023-09-15_11-29-17-3_ultralarge.jpg)