About University / Новини університету / Зустріч зі стейкхолдерами на кафедрі хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції |
Зустріч зі стейкхолдерами на кафедрі хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції
Created 06.12.2019 11:54
На кафедрі хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції 5 грудня 2019 року відбулася зустріч керівника відділу якості ПП «Наш продукт» Ласкави Наталії Вікторівни та магістрів і бакалаврів освітньої програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» спеціальності 181 – харчові технології. Наталією Вікторівною була прочитана лекція «Особливості застосування системи НАССР на приватному підприємстві «Наш продукт»».
ТМ «Наш продукт» існує на ринку України вже 12 років. Підприємство входить до числа провідних виробників томатної пасти і широкого асортименту овочевої консервації південного регіону. Продукція підприємства користується попитом не тільки на вітчизняному ринку, а й за кордоном: країни Балтії, Польща. У своїй роботі ПП «Наш продукт» ставить головний акцент на високу якість і безпеку готової продукції. Це можливо завдяки всебічному контролю якості сировини, застосуванню на підприємстві системи НАССР: простежуваності продукції від поля (ферми) – до столу. Дирекція компанії та відділ якості пильно стежить за дотриманням усіх вимог керівних документів на виробництві.
Наталія Вікторівна розповіла про власний досвід роботи, проблеми з якими довелося зіткнутися при роботі на підприємстві та вмотивовувала слухачів на навчання за обраною освітньою програмою (ОП) та здобуття знань і корисних навичок, що можуть знадобитися на виробництві.
Після лекції відбувся круглий стіл за участю викладачів кафедри, гаранта ОП доц., к.т.н. Куник О.М. та завідувача кафедри ХТЕБХП д.т.н., проф. Сарібєкової Д.Г. На зустрічі були розглянуті питання, що стосуються перспектив проходження практики та працевлаштування випускників. Керівник відділу якості Ласкава Н.В. зробила акцент на навички, яких роботодавці потребують від випускників ОП «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції». Відбувся обмін думками щодо змісту освітньої програми, змісту конкретних навчальних дисциплін, переліку професійних компетенцій, важливих на ринку праці.
Варто зауважити, що магістри, які навчаються за освітньою програмою «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції», будуть першими випускниками даної ОП, тому попит на таких фахівців на півдні України є широким, адже системи якості мають бути впроваджені на всіх підприємствах України.
Кафедра вдячна за співпрацю і надану можливість ознайомитись з роботою ПП «Наш продукт».