ВСТУПНИКУ ДО АСПІРАНТУРИ

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ), здійснює Приймальна комісія з 7 до 29 травня 2024 р. (для участі в основній сесії) і з 17 до 21 червня 2024 р. (для участі в додатковій сесії - у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації) за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно.

Процедура реєстрації ЄВІ за посиланням:

https://kntu.net.ua/ukr/Vstupniku/IInformaciya-VSTUPNIKU/Procedura-reestraciyi-IEVII-IEVFF

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО АСПІРАНТУРУ ХНТУ

Перейдіть за посиланням до анкети Документи для вступу до аспірантури :

Крок 1. Підготовте наступні документи для завантаження до Вашої особистої електронної скриньки за наступними кроками:

1. Скачайте, роздрукуйте та заповніть особисто від руки бланк заяви про вступ до аспірантури (не забудьте поставити особистий підпис). Якщо спеціальність акредитована (051, 122, 281), заповнюйте тільки заяву про вступ. На не акредитовані (всі інші), заповнюйте другий бланк. Далі відскануйте або зробіть якісне фото заяв (одним файлом, формат .pdf)*.

2. Відскануйте або зробіть якісне фото паспорта (1-2 сторінки і місце реєстрації) та ідентифікаційного коду (одним файлом, формат .pdf)*.

3. Для військовозобов’язаних: відскануйте або зробіть якісне фото військово-облікового документа (всі сторінки) (одним файлом, формат .pdf).

4. Скачайте, роздрукуйте та заповніть особисто від руки бланк згоди про використання особистих даних. Відскануйте або зробіть якісне фото згоди*.

5. Відскануйте або зробіть якісне фото диплома магістра (ОКР спеціаліста) та додатка до нього (всі сторінки)(одним файлом, формат .pdf)*.

6. Відскануйте або зробіть якісне фото сертифікату ЄВІ (одним файлом, формат .pdf)*

7. Скачайте, роздрукуйте та заповніть особисто від руки бланк особового листка з обліку кадрів. Відскануйте або зробіть якісне фото особового листка з обліку кадрів(одним файлом, формат .pdf)*.

8. Відскануйте фотокартку для документів (30х40мм) *.

* зірочкою позначенні обов’язкові поля для заповнення.

Крок 2. Дайте відповідь на всі запитання анкети.

Крок 3. Завантажте відскановані документи або якісні фото документів до програми.

Крок 4. Натисніть кнопку Відправити.

У разі винекнення питань щодо заповнення бланків, звертайтесь за телефоном:

+38(095)8730455 інспектор відділу аспірантури Орлова Олена Сергіївна