Головна

Structure / Кафедри університету / Фінансів, обліку та оподаткування / Наукова робота студентів / - «Актуальні проблеми обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції» (спеціальність 071) / Засідання / ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ, АУДИТУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ В УМОВАХ МІЖНАРОДНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ, АУДИТУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ В УМОВАХ МІЖНАРОДНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

29 листопада 2024 року традиційно відбулося засідання студентської наукової проблемної групи «Актуальні проблеми обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції».

У засіданні взяли участь здобувачі підготовки першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Для зв’язку зі студентами використовували платформу ZOOM. Модератором засідання була доцент кафедри, канд. екон. наук, доцент Тетяна ШРАМ.

В рамках роботи наукової проблемної групи відбулися презентації результатів участі здобувачів у ІV Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції», яка відбулася 20 листопада 2024 року на базі кафедри фінансів, обліку та оподаткування ХНТУ.

Доповідачами на засіданні виступили здобувачі 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Ірина КОМПАНІЄЦЬ, Марина БОРОДІНА та Данило ДЕНИСЕНКО.

Їхні наукові пошуки стали логічним розвитком тих знань й вмінь, які вони отримали під час навчання в магістратурі та при написані кваліфікаційної роботи магістра.

Всі учасники засідання наукової проблемної групи виявили активний інтерес до проблем, які розглядалися, що виявилося у постановці питань, висловлюванні думок та звертанні до власного досвіду в визначених напрямках наукових досліджень.

Викладачі спеціальності відзначили, що важливим напрямом вдосконалення теоретичної і практичної підготовки науковців є оволодіння ними технікою підготовки та представлення результатів власних досліджень на публічних наукових заходах.

Розглянуті питання стають основою для наукових досліджень у кваліфікаційних роботах здобувачів, що забезпечує підготовку спеціалістів зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» більш високої кваліфікації.