Новини та події кафедри

УСПІШНИЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 ЕКОНОМІКА

Наше рідне місто зараз постійно потерпає від обстрілів, але херсонські студенти і викладачі вже вкотре показують усьому світу свою незламність: попри повітряні тривоги, відключення світла та перебої в роботі зв’язку ми долаємо ці виклики і продовжуємо навчання: якісно, дружно та з максимальною підтримкою наших студентів…

ПРО МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧЕМ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

У грудні 2022 року викладач кафедри Економіки, підприємництва та економічної безпеки д.е.н., проф. Любов Боровік пройшла Міжнародне підвищення кваліфікації, організаторами якої виступали Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

У студмістечку ХНТУ приведено до ладу пам’ятний знак захисникам України

Пам’ятаєте, в березні 2015 року студентами факультету економіки на території студентського містечка було закладено «Алею Слави захисникам України»? Студенти і викладачі разом висадили саджанці дерев та встановили пам’ятний знак на честь наших захисників. Тепер там ціла алея дерев, що вже підросли.

А от пам’ятний знак було понівечено, окупанти та колаборанти намагались його пошкодити, стерти надпис на ньому. Загарбники, які вбили безліч українців, вважають за нормальне знищити пам’ять про тих, хто захищав нашу країну і область.

ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ №1 ВІД КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Україна зараз як ніколи потребує молодих підприємців. ВВП країни впав, тому налагоджуємо нову реальність, створюємо нові можливості.

Викладач Карлюка Д.О. успішно завершив навчання в межах програми «Цифрові інструменти Google для освіти»

Війна торкнулася кожного з нас, неочікувано змінила особисте та професійне життя. Важливим і цінним в цей складний період є можливість підвищити професійний рівень, використати час з максимальною користю, поглибити й удосконалити свої професійні знання, а також розширити і оновити їх відповідно до викликів сьогодення. Викладач кафедри Економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету к.е.н., доц. Карлюку Дмитра успішно завершив навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, організованого за підтримки Google Україна Академією цифрового розвитку задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу.

XVIІ СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА: АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

Кафедрою Економіки, підприємництва та економічної безпеки було проведено XVII Cтудентську науково-практичну конференцію на тему «Економіка підприємства: актуальні проблеми та перспективи розвитку», метою якої стало формування у здобувачів вищої освіти навичок та умінь спілкування, системного та креативного мислення, і представлення результатів досліджень. До участі в конференції було запрошено студентів усіх напрямів підготовки та спеціальностей закладів вищої освіти.

Викладачі університету підвищують кваліфікацію

В серпні цього року доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ Дмитро Карлюка пройшов навчання за програмою підвищення кваліфікації «Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти». За результатами проходження підсумкового тесту Дмитро Карлюка отримав сертифікат про успішне завершення курсу, але зупинятись на цьому не збирається - попереду ще серія тренінгів.

ІV Міжнародну науково-практичну конференцію проведено на базі кафедри Економіки, підприємництва та економічної безпеки

01-02 червня 2022 року на базі кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ: СУЧАСНІ РЕАЛІЇ, ПРОГНОЗНІ СЦЕНАРІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» (Голова організаційного комітету конференції – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Шандова Наталія Вікторівна; координатор – к.т.н., доцент Олійник Наталія Миколаївна).

На кафедрі Економіки, підприємництва та економічної безпеки завершився захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

8 червня на кафедрі Економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету завершила свою роботу Екзаменаційна комісія із дистанційного захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів за спеціальністю 051 – Економіка, освітньо-професійних програм «Економіка підприємства» «Економіка підприємства і бізнес-аналітика», «Економічна безпека».

Ухвалено рішення про акредитацію ОПП «Економіка» спеціальності 051 «Економіка» початкового рівня (короткого циклу)

17 травня 2022 року відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості освіти, на якому було підтримано одноголосне рішення про проходження ХНТУ акредитації за освітньо-професійною програмою «Економіка» спеціальності 051 «Економіка» початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти (гарант – к.т.н., доцент Олійник Наталія Миколаївна).

Вітаємо колектив та студентів кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки з проходженням процедури акредитації освітньо-професійної програми! Адже об’єктивна оцінка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтверджує якісну підготовку здобувачів вищої освіти та високий професіоналізм колективу кафедри!

Розпочато процес акредитації ОПП «Економіка» спеціальності 051 «Економіка» початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти

Ми маємо дбати про наших здобувачів освіти навіть в умовах воєнного стану, тому питання проходити чи ні акредитацію освітньої програми навіть не виникло, адже за неакредитованими спеціальностями видавати дипломи не можна. Колективом кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки на сьогодні виконано всі вимоги Національного агентства стосовно формування та відправлення самоаналізу за ОП "Економіка" початкового рівня (короткий цикл) вищої освіти спеціальності 051 Економіка, будемо очікувати подальших рішень Національного агентства: про умовну (відкладену) акредитацію, або про часткове проведення акредитаційної експертизи без оплати її вартості.

МАГІСТРИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА» УСПІШНО ЗАХИСТИЛИ МАГІСТЕРСЬКІ КВАЛІФІКАЦІЙНІ РОБОТИ

УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ –

ЗАПОРУКА ВДАЛОГО ПРОФЕСІЙНОГО СТАРТУ!

ДОЦЕНТ ХНТУ КАРЛЮКА ДМИТРО – УЧАСНИК ВОРКШОПУ З НАЦІОНАЛЬНОЇ ВЕЛОСТРАТЕГІЇ УКРАЇНИ

Впродовж трьох днів грудня в Києві працював воркшоп з національної велостратегії України, який відбувся в межах проєкту «Безпека руху для України: національна адвокація та промокампанія велосипедних НУО», що втілюється U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні. К.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ Карлюка Дмитро Олександрович разом із іншими представниками коаліції громадських організацій з 16 областей України зробив свій внесок у напрацювання важливих документів, без яких національна велостратегія не зможе бути ефективно реалізована.

Стажування у Франції студентки спеціальності 051 «Економіка» Шуригіної Любові

Вже дев’ятий рік поспіль Федерація Обмінів Франція-Україна (FEFU) забезпечує викладачам та студентам ХНТУ можливість проходження стажувань у Франції. В рамках цієї угоди студентка спеціальності 051 «Економіка» Шуригіна Любов проходила у Франції 4-місячне навчання, що містило мовні курси та серію семінарів з актуальних питань у сфері туризму та гастрономії, які проводили представники малого та середнього бізнесу з Франції.

СТУДЕНТКА ХНТУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА» ЗАБОЛОТНЯ ВІТАЛІНА – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ХАКАТОНУ ВІД СІЛЬПО

Ні для кого не секрет, що наші студенти не лише сумлінно навчаються, і перемагають у щорічних наукових конкурсах, вони ще й беруть участь у різних заходах, де можна проявити і інші свої таланти. Наприкінці жовтня у Києві проходив “Silpo Hack Challenge” – хакатон від торговельної мережі Fozzy Group (Сільпо) та технологічної компанії Radar Tech. Це була всеукраїнська ініціатива, в якій взяли участь 36 команд та 340 учасників, у складі як із дорослих, так і студентів. Суть цього івенту полягала у тому, щоб створити інноваційну ідею у сфері рітейлу, яка полегшить людям життя.