Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 
 

Оголошення!

 

13.11.2018

Освітній тур до Польщі

Студент факультету інженерії та транспорту Доценко Антон (група 2АТ) став переможцем конкурсного відбору та пройшов стажування за Міжнародною грантовою програмою Study Tours to Poland (STP) з 15 по 25 жовтня 2018 року.

13.11.2018

День якості на кафедрі товарознавства, стандартизації та сертифікації

9 листопада 2018 року на кафедрі товарознавства, стандартизації та сертифікації було проведено традиційний День якості. В рамках цього заходу відбувся каппінг (дегустація кави з метою визначення її якісних характеристик).

12.11.2018

«Справа життя – історія!»

До 80-літнього ювілею відомого вченого, доктора історичних наук, професора Херсонського національного технічного університету Віктора Дмитровича Сусорова бібліотека ХНТУ пропонує книжкову виставку «Справа життя – історія!».

12.11.2018

ХНТУ надано доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science

МОН України надало Херсонському національному технічному університету доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету.

12.11.2018

8 ЛИСТОПАДА 2018 р. В РАМКАХ СВЯТКУВАННЯ 20-РІЧЧЯ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ХНТУ ВІДБУВСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕКСЛІБРИСА ПАМ’ЯТІ ФЕЛІКСА КІДЕРА

Фелікс Кідер (1938 - 2003) - провідний графік ХХ століття, творче життя якого пов'язане з Херсонщиною. Книжкові знаки художника відрізняється культурою майстерності. Численні екслібриси Ф. Кідера характеризуються високою технікою графіки і тематичною різноманітністю.

12.11.2018

Кафедра обліку, аудиту і оподаткування проводить тиждень спеціальності «Облік і оподаткування»

З 12.11.2018 р. по 16.11.2018 р. відбудеться «Тиждень спеціальності «Облік і оподаткування» очима студентів».