Головна

Network Resources / E-learning in KNTU

E-learning in KNTU

Go to the login page >>>

Go to the login page (old site) >>>

On all questions contact us by e-mail:

adminmd@kntu.net.ua

 

ВИКЛАДАЧАМ

Як отримати логін і пароль та зареєструватися в системі Moodle

- Реєстрація дисциплін і викладачів, які створюють і викладають ці дисципліни, здійснюється на основі заявки завідувача кафедри або особи, що координує на кафедрі роботу з організації дистанційного навчання.

Для реєстрації електронних курсів в системі Moodle ХНТУ або внесення змін у вже зареєстровані курси (наприклад, призначення іншого викладача) необхідно надіслати заявку за формою (Додаток 2 до наказу ХНТУ від 01.12.2017р. № 408 ) на адресу електронної пошти moodle@kntu.net.ua (заявки приймаються тільки з поштових адрес ХНТУ у домені kntu.net.ua). У заявці обов'язково треба вказувати повну та скорочену назву курсу, П.І.Б. викладачів із правом редагування курсу та без такого права.

- Викладачу, який не має власного облікового запису в системі Moodle ХНТУ або втратив доступ до свого запису, для відновлення раніше виданих логінів і паролів потрібно надіслати заявку за формою (Додаток 1 до наказу ХНТУ від 01.12.2017р.№ 408 ) на адресу електронної пошти adminmd@kntu.net.ua .

Заявки приймаються тільки з поштових адрес ХНТУ у домені kntu.net.ua.

НЕ НАМАГАЙТЕСЬ ЗМІНИТИ ПАРОЛЬ!!! Система не дозволить змінити пароль, але і старий пароль стане вже не дійсним !!!

СТУДЕНТАМ

Як отримати логін і пароль до системи Moodle

Логін і пароль видається в деканаті під особистий підпис і зберігається користувачем у безпечному місці. Змінювати самостійно пароль не дозволяється. В разі компрометації паролю (потрапляння його в чужі руки) необхідно негайно сповістити деканат та надіслати повідомлення адміністратору системи Moodle ХНТУ на адресу adminmd@kntu.net.ua

НЕ НАМАГАЙТЕСЬ ЗМІНИТИ ПАРОЛЬ!!! Система не дозволить змінити пароль, але і старий пароль стане вже не дійсним !!!

Куди звертатися, якщо виникли проблеми з роботою в системі Moodle

- з організаційних питань, пов’язаних із використанням системи Moodle в навчальному процесі необхідно звертатись до менеджера системи за адресою moodle@kntu.net.ua або за телефоном 32-69- 20.

- з технічних питань, пов’язаних із функціюванням системи Moodle, необхідно надіслати електронного листа в службу технічної підтримки за адресою adminmd@kntu.net.ua або за телефоном 32-69-64.

УВАГА!!! Запити щодо організаційного та технічного обслуговування приймаються до виконання тільки за умови, якщо вони були відправлені зі скриньки корпоративної пошти ХНТУ (адреси у поштовому домені @kntu.net.ua). Використання корпоративної пошти ХНТУ (вхід за адресою: mail.kntu.net.ua) для службових цілей всіма студентами, викладачами та співробітниками ХНТУ є обов'язковим згідно з наказом ХНТУ № 91 від 20.03.15 «Про використання електронних поштових сервісів».