12.04.2024

СТАРТУЄ BUSINESS ACADEMY GCIP UKRAINE ДЛЯ 3-Ї ХВИЛІ АКСЕЛЕРАЦІЇ

Навчання в Бізнес-академії GCIP Ukraine розпочнеться вже 16 квітня 2024 року. За підсумками конкурсу інновацій, технологій та стартапів, який проходив на базі ХНТУ – регіонального акселератора GCIP у Херсонській області, відібрані 4 проєкти-півфіналісти. У 3-й хвилі Акселерації візьмуть участь команди не тільки з Херсона, але й з м. Хмельницький.

12.04.2024

КАФЕДРА ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ОТРИМАЛА СВІДОЦТВА ПРО РЕЄСТРАЦІЮ АВТОРСЬКОГО ПРАВА

Наукові здобутки викладачів кафедри фінансів, обліку та оподаткування Наталії СТЕФАНОВИЧ і Тетяни ПІНЧУК, здобувача вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Анни КУМЕЙКО визнані та захищені відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права».

12.04.2024

ДАЛЕКО ВІД ДОМУ, АЛЕ РАЗОМ|ФОРУМ ВПО В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ💪

На початку квітня 2024 року у Хмельницькому відбувся форум ВПО, на якому виступила наш ректор Олена Валеріївна Чепелюк, темою розповіді став досвід переміщення Херсонського національного технічного університету до Хмельницького.

12.04.2024

СЕКЦІЯ 8:ВІДНОВЛЕННЯ, ВІДБУДОВА І МОДЕРНІЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ, ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

25-го квітня в рамках II Міжнародної Науково-практичної конференції “Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні регіонів України’” відбудеться робота секції “Відновлення, відбудова і модернізація промислово-комунальних об'єктів, виробничих підприємств, енергетичної галузі та інфраструктури”, яка розгляне найважливіші, високопріоритетні і найболючіші питання реального сектору економіки Херсонщини та постраждалих регіонів.

11.04.2024

СЕКЦІЯ 7: ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ТОРГІВЛЯ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ

Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ», яка відбудеться 26 квітня 2024 року на базі Херсонського національного технічного університету (м. Хмельницький)

11.04.2024

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ: ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА АСПІРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА»

Впродовж березня у межах освітньої складової підготовки докторів філософії, відповідно до програми педагогічної практики, яка розпочалася у другому семестрі 2023-2024 навчального року, аспірантка кафедри Економіки, підприємництва та економічної безпеки Тетяна Осадча під керівництвом д.е.н., професора Любові Боровік проводила заняття з дисципліни «Економіка територіальних громад» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.