17.07.2024

ПЕРЕМОГА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ТУРИЗМУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

27 червня 2024 року в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувся VІІI Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальності 075 «Маркетинг» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти. У Конкурсі взяли участь 49 ЗВО, які представили 239 робіт!

16.07.2024

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Війна нікого не шкодує і продовжує забирати життя українських воїнів.

16.07.2024

ВІТАЄМО З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Шановні колеги-бухгалтери Херсонського національного технічного університету!

16.07.2024

ВІЧНА ПАМ`ЯТЬ МАРАСАНОВУ ВОЛОДИМИРУ ВАСИЛЬОВИЧУ

Колектив кафедри Автоматизації, робототехніки і мехатроніки ХНТУ З ГЛИБОКИМ СУМОМ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО СМЕРТЬ ВИДАТНОГО УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВЦЯ, доктора технічних наук, професора, МАРАСАНОВА ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА.

15.07.2024

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ХОДАКОВУ ВІКТОРУ ЄГОРОВИЧУ

Колектив кафедри Програмних засобів і технологій ХНТУ висловлює глибоку скорботу з приводу смерті доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки та техніки України ХОДАКОВА ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА.

15.07.2024

ТРЕНІНГ «ПІДГОТОВКА ГРАНТОВОЇ ЗАЯВКИ – ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ» ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ХНТУ

Колектив ХНТУ має амбітні цілі – вивести університет на новий рівень розвитку. Для цього викладачі і наукові працівники розвивають навички та вміння, яких вимагає нове освітнє середовище України та його інтеграція до європейського простору. Одне з таких ключових вмінь – це робота з підготовки успішних заявок для участі у грантових конкурсах.