25.05.2024

ВІТАЄМО З ДНЕМ ФІЛОЛОГА!

Здавалось б, яке відношення має технічний університет до філології? І взагалі, що то за наука, скаже більшість?

24.05.2024

КАФЕДРА ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ОТРИМАЛА СТАТУС «СЕРТИФІКОВАНИЙ ЦЕНТР АКАДЕМІЇ MASTER-РІШЕНЬ»

Кафедрі фінансів, обліку та оподаткування ХНТУ присвоєно статус «Сертифікований центр Академії MASTER-рішень», а доценту кафедри Тетяні ШРАМ - статус «Сертифікований викладач Академії MASTER-рішень», що надає право на проведення навчання користувачів програмної платформи MASTER за власними навчальними програмами.

24.05.2024

ОСТРІВЕЦЬ ПРОГРЕСИЛЬНОСТІ ХНТУ ОЧОЛЮЄ ТОП НАЙАКТИВНІШИХ 

17 та 18 травня ГО "Прогресильні" збирала у Львові координаторів Острівців. В ХНТУ Острівець цієї організації функціонування з жовтня 2023 року. Координують його роботу перший проректор Марія АРТЕМЕНКО та доцент кафедри Фінансів, обліку та оподаткування - Тетяна ПІНЧУК. Вони й представили Острівець Експресильних ХНТУ та приймали активну участь у запропонованих заходах.

24.05.2024

ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ТУРИЗМУ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З МАРКЕТИНГУ

25-26 квітня 2024 року у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (м. Одеса) відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт з маркетингу.

24.05.2024

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 121 «ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Херсонський національний технічний університет (м. Хмельницький) ініціював проведення Всеукраїнського конкурсу наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці та виробництві» з метою стимулювання наукової діяльності студентів, формування сучасного наукового та професійного світогляду майбутніх фахівців з урахуванням змін та перетворень, які відбуваються у сфері інформаційних технологій.

24.05.2024

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЕКСПЕРТИЗИ ТА БЕЗПЕКИ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ У МІЖНАРОДНОМУ СИМПОЗІУМІ У ЯПОНІЇ

12-17 травня у м. Хіросіма (Японія) відбувся 20-й Міжнародний симпозіум з хімії кремнію (ISOS-20). Професор кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції доктором технічних наук, старший дослідник Семешко Ольга взяла участь у роботі симпозіуму зі стендовою доповіддю на тему: «Функціоналізовані наночастинки кремнезему з адсорбованими іонами європію, церію та лантану як селективний сенсор флуоресценції для доксицикліну».