Головна

Про університет / Новини університету / Запрошуємо до участі у Міжнародних науково-педагогічних читаннях

Запрошуємо до участі у Міжнародних науково-педагогічних читаннях

Запрошуємо науковців, працівників середньої та вищої освіти, організаторів позашкільної, культурно-освітньої та виховної роботи з молоддю, представників закладів культури, засобів масової інформації, органів учнівського та студентського самоврядування взяти участь у Міжнародних науково-педагогічних читаннях на тему: «Формування духовного світу молоді в умовах полікультурного розвитку суспільства», які відбудуться 24 квітня 2012 року на базі Херсонського національного технічного університету.

Тематичні напрями читань

  1. Формування духовного світу молоді як соціальна, культурологічна та педагогічна проблема.
  2. Особливості впливу полікультурного середовища на духовний світ молодого покоління.
  3. Духовні цінності, пріоритети та ідеали сучасної молоді.
  4. Роль культурних центрів, позашкільної освіти, громадських об’єднань та клубів у формуванні полікультурної свідомості молоді.
  5. Педагогічний досвід та інноваційні підходи до організації освітньо-виховної та культуротворчої діяльності.
  6. Учнівське та студентське самоврядування як важливий чинник духовного розвитку молоді.

Для участі у читаннях просимо до 20 квітня 2012 року надати тему виступу з метою включення її до програми та відомості про автора. Для опублікування матеріалів виступу у фаховому збірнику наукових праць «Актуальні проблеми державного управління, педагогіки і психології» просимо надіслати на адресу оргкомітету 8-12 сторінок відредагованого тексту.

До друку приймаються наукові статті, оформлені українською або російською мовою, якісно вичитаними, де наявні та виділені жирним шрифтом такі потрібні елементи: постановка проблеми в загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор; виділення не вирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується дана стаття; формулювання цілей статті (постановка задачі); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.

Для оригінал-макету використовується формат А4 з такими полями: верхнє та нижнє поля – 2 см, ліве поле – 3 см, праве поле – 2 см, шрифт набору Times New Roman.

Гарнітури, розміри шрифтів та начертання:

  • Для заголовку статті: Times New Roman – 14пт, жирний, усі великі.
  • Для основного тексту, УДК, авторів, виносок, посилань, підписів до рисунків та надписів над таблицями: Times New Roman – 14 пт.
  • Для анотацій – 12пт.
  • Міжрядковий інтервал – полуторний.

УДК набирається в першому рядку сторінки і вирівнюється за лівим краєм. Ініціали та прізвище автора набирається рядком нижче, вирівнюється за правим краєм сторінки. Заголовок статті набирається в наступному рядку великими літерами і вирівнюється посередині. Далі розташовується анотація українською та англійською мовою та власне текст статті. Посилання на літературні джерела подаються у квадратних дужках [1, с. 4] і послідовно нумеруються (слід використовувати арабську нумерацію) у порядку появи виноски в тексті статті. Перелік використаних джерел розташовується в порядку їх нумерації в останньому розділі статті з підзаголовком Список використаних джерел.

На етикетці диску (дискети) слід обов’язково зазначати прізвище, ініціали автора, імена файлів. На електронному носії повинно бути два файли: перший – із текстом статті та анотацій; другий – із відомостями про автора ( прізвище, ім’я по батькові; посада; науковий ступінь, учене звання; місце роботи або навчання; адреса електронної пошти; домашня адреса: номери контактних телефонів).

Для опублікування статті автору слід подати такі матеріали: роздрукований текст статті з анотацією, назвою статті, прізвищем автора, завізований власноручним підписом; анотації статті українською, англійською мовами з прізвищем, ініціалами автора та назвою; рецензія на статтю наукового керівника, доктора наук або двох кандидатів наук з відповідної спеціальності; витяг з протоколу засідання кафедри про рекомендацію статті до друку; відомості про автора; електронний носій (дискета, диск, USB Flash-накоплювач); ксерокопію квитанції про оплату друку статті, її редагування.

Матеріали надавати в одному надрукованому варіанті та електронну версію на диску CD – R у форматі MS Word 97/2000. Заявки на участь у читаннях та статті приймаються також в електронному вигляді на e-mail: pedagogika223@gmail.com

Адреса оргкомітету: 37008 м. Херсон, вул. Бериславське шосе, 24. Херсонський національний технічний університет. Голові оргкомітету педагогічних читань Бутенку В.Г.

Контактні телефони:

  • голова оргкомітету – Бутенко Володимир Григорович, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, тел. (097) 914-88-22;
  • відповідальний секретар оргкомітету – Штуца Олена Вікторівна, тел. (0552) 32-69-21
  • відповідальний секретар збірника наукових праць – Гуцоляк Оксана Олександрівна, тел. (050) 693-35-44

Вартість публікацій у збірнику наукових праць - 20 грн. за одну сторінку та 20 грн. за редагування статті. Реєстраційний внесок складає 50 грн. і вноситься разом із заявкою на участь у конференції.

Сплату за друк, оргвнесок та редагування статті надсилати до 20 квітня 2012 року на транзитний рахунок №29241020298006 Херсонська філія ПАТ Кредит промбанк Код ЄДРПОУ 24945165; МФО 352651

Призначення платежу: поповнення карткового рахунку. Гуцоляк Оксана Олександрівна. СЧ № 2625400061074

Оргкомітет науково-педагогічних читань