Структура / Кафедри університету / Програмних засобів і технологій / Абітурієнту-2024 |
Абітурієнту-2024
Чому саме спеціальність 121 – Інженерія програмного забезпечення?
Індустрія програмування – це на сьогоднішній день одна з найбільш перспективних і динамічних галузей.
Добре підготовлені програмісти потрібні повсюди не тільки в Україні, а й в світі. Тож фахова освіта за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» – це розумна інвестиція в своє майбутнє.
Переваги професії:
- актуальна й затребувана професійна галузь;
- цікава й творча робота;
- постійний і стабільний попит на фахівців;
- високий заробіток;
- різноманітність діяльності;
- можливість стрімкої кар'єри.
Наші випускники отримують ґрунтовну підготовку та компетенції, необхідні для роботи за обраним фахом. Завдяки тісним зв’язкам з роботодавцями, наші випускники повністю відповідають вимогам ринку праці. По завершенню навчання за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення випускники можуть знайти перспективну роботу в провідних ІТ-компаніях, у тому числі закордонних.
Сьогодні наші випускники працюють не тільки в Україні, а й в країнах Європи, Північної Америки, навіть в Австралії, Японії, Китаї та в Південній Кореї. Найкращі з наших випускників працюють в таких всесвітньо відомих компаніях як Google, Amazon, Facebook.
Специфіка професії фахівця з розробки та тестування програмного забезпечення дозволяє працювати віддалено та мати гнучкий робочий графік.
Багато наших випускників завдяки набутим компетенціям отримали можливість відкрити свою власну справу, стати фрілансером і розробляти програмні продукти на замовлення у зручний для себе час.
Однак, зважте на те, що є й певні вимоги до фахівців-програмістів:
- уважність й акуратність
- терплячість і цілеспрямованість
- відповідальність і наполегливість
- уміння працювати в команді
- абстрактне й системне мислення
- схильність до самонавчання та інтелектуальної діяльності
- схильність до творчої діяльності
- здатність до інновацій.
Чому саме у нас?
- ми маємо для Вас найсучасніші освітньо-професійні програми та навчальні плани, які постійно оновлюються з погляду на розвиток і використання сучасних технологій розробки програмного забезпечення та узгоджені з міжнародними стандартами підготовки програмістів
- наші студенти мають широкі можливості вільного вибору спеціалізації та вибіркових блоків дисциплін
- наші студенти вивчають і в переважній більшості відмінно володіють англійською мовою, що надає можливість працевлаштування не тільки в Україні, а й будь-де в межах Світу
- певні навчальні дисципліни за бажанням студентів викладаються англійською мовою (в окремо сформованих підгрупах)
- викладачі кафедри приймали участь в тренінгах та пройшли стажування в провідних зарубіжних університетах; вони мають відповідні сертифікати та активно впроваджують в освітній процес всі ті новітні методи та засоби навчання, якими ділились з нами європейські партнери
- до проведення майстер-класів та гостьових лекцій, безкоштовних факультативних занять, викладання спеціальних професійних дисциплін ми залучаємо кваліфікованих фахівців провідних IT-компаній
- ми маємо сталі відносини з компаніями-роботодавцями – Wezom, Logicify, Data Art, Postindustria та іншими, і залучаємо їх до розробки навчальних планів, наповнення освітнього процесу, вдосконалення методики навчання
- дякуючи роботодавцям, наші студенти мають можливість проходити практичну підготовку безпосередньо на робочих місцях в провідних софтверних компаніях Херсону і України
- ми здійснюємо для наших роботодавців цільову підготовку студентів старших курсів, в тому числі за індивідуальними траєкторіями навчання
- разом з нашими компаніями-роботодавцями, ми використовуємо передові методики гнучкого й дуального навчання, завдяки чому наші студенти можуть працювати навчаючись (або навчатися працюючи), що є дуже важливим для багатьох з них
- наші студенти можуть пройти додаткову фахову підготовку за професійним стандартом «Фахівець з розробки програмного забезпечення» та отримати професійну кваліфікацію: «Java developer», «Python developer», «Front-end developer», «Web (full stack) developer», «Database developer», «Embedded C/C++ developer» тощо.
Багато років поспіль наша кафедра разом з компаніями-роботодавцями працює над підвищенням якості освіти, щоб студент отримував саме ті компетенції, які йому необхідні в сучасній галузі розробки програмного забезпечення, щоб професійна підготовка випускників забезпечувала їм комфортне входження в ІТ індустрію.
Саме у нас, на відміну від інших спеціальностей ІТ-сфери, Ви реально навчитеся програмувати та створювати програмне забезпечення в команді, володіти інструментами колективної розробки програмного забезпечення, що на сьогоднішній день є найбільш затребуваними компетенціями на ринку праці. Прийшовши вчитися до нас, Ви отримаєте не тільки навичкам програмування, але й всі необхідні компетенції для створення сучасних програмних продуктів – працювати в команді розробників, аналізувати вимоги, тестувати, забезпечувати якість продукту, керувати програмними проектами тощо.
Тож кафедра програмних засобів і технологій чекає на Вас!
Якщо ти мрієш бути програмістом – навчайся у нас за спеціальністю 121!!!
Можливо, для когось це буде новиною.
Студент, якому не вдасться вступити на бюджет на спеціальність 121, може скористатися цільовим довгостороковим пільговим кредитуванням для здобуття професійно-технічної або вищої освіти за денною або заочною формами навчання.
Підставою до фінансування навчання є угода, укладена між навчальним закладом (державним чи приватним) та фізичною або юридичною особою.
Сума кредиту повертається зі сплатою трьох відсотків річних суми заборгованості за кредитом протягом п’ятнадцяти років (щороку по 1/15 від суми кредиту).
Згідно п.23 Одержувач кредиту, який після закінчення навчального закладу працював безперервно за фахом не менше ніж п’ять років за основним місцем роботи у державному або комунальному закладі чи установі, що розташовані у сільській місцевості, кредит та відсотки за користування ним НЕ повертає, що підтверджується щороку на момент оплати довідкою з місця роботи.